Встановлення, ремонт, обслуговування автоелектроніки в черкасах

Електроніка на авто стає все більш технологічною і складнішую але на жаль від цього і виходить з ладу.

СТО Страбен Черкаси допоможе інсталювати на автомобіль камери заднього/переднього виду, парктроніки, відеореєстратори, мультимедіа, відремонтувати блоки електронного управління автомобілем (ЕБУ), прошити АБС, подушки.     

Повний перелік робіт по автоелектроніці, що виконує СТО Страбен Черкаси

Встановлення парктроніків

Встановити парктронік на автомобіль Черкаси можна на СТО Страбен. І будь-яка парковка буде легкою і приємною.

Встановлення камери заднього/передньго виду

Камера заднього/переднього виду буде чудовим доповненням до парктроніків. Встановити камеру на авто в Черкасах 

Встановлення відереєстратора

Відеореєстратор незамінна річ в сучсному, переповненому автомобілями світі. Правильно підключити та якісно прокласти всі дроти допоможуть на Страбен

Встановлення GPS-трекера

Завжди знати де знаходиться ваш автомобіль, контролювати пробіги та витрати пального. В цьому допоможе трекер, що правильно підключений на СТО СТРАБЕН

Мультимедіа на авто

Встановити магнітолу на автомобіль, динаміки, сабвуфер, підсилювач, монітор і це ще не повний перелік можна на СТО Страбен Черкаси  

Підбір та встановлення автосигналізацій

Встановити автосигналізацію на автомобіль без правильного підбору було б не правильно. Особливо Черкаси, місто, що не на останніх місцях по автоугону

Автоелектроніка на автомобіль Черкаси

СТО Страбен  займається повним спектром робіт пов’язаний з електронікою на автомобілі що в себе включають:

 •  встановлення автосигналізації ( одностороння,   двостороння,  Smart,  з управлінням з телефону,  з автозапуском та  турботаймером;
 •  встановлення та налаштування передніх та задніх парктроніків на автомобілі;
 •  встановлення та підключення камери заднього та переднього виду;
 •  встановлення та калібрування GPS трекера та Маячка;
 •  модернізація автомобільної оптики,  встановлення ксенону LED;
 •  встановлення відеореєстратора;
 •  правильний підбір мультимедіа на автомобіль з подальшим встановленням головного пристрою,  динаміків,  підсилювача,  сабвуфера,  додаткових моніторів та екранів на автомобіль;
 •  встановлення радарів;
 •  встановлення додаткової підсвітки салону багажника;
 • встановлення охоронних систем.

 Спеціалісти СТО Страбен  займається також ремонтом автоелектроніки а саме:  відновлення автомагнітоли,  ремонт сабвуфера,  ремонт магнітоли, ремонт динаміків,  ремонт приборів,  ремонт ключів та брелоків, блоків управління двигуном та систем авто.

 На СТО Страбен допоможуть  правильно підібрати мультимедіа, оптику, LED або ксенон, динаміки, додаткове обладнання,  що буде поєднуватись з електронікою на автомобілі та правильно працювати.

 встановити сигналізацію на автомобіль Черкаси на СТО Страбен  можливо за попереднім записом, у певних випадках потрібно буде під’їхати,  щоб можна було подивитися на автомобіль та його комплектацію і правильно підібрати відповідну автосигналізацію також вислухати потреби клієнта та можливість реалізувати ці потреби на автомобілі з відповідною комплектацією та відповідно сигналізацією.  адже часто люди хочуть встановлювати сигналізації на автомобіль які не відповідають комплектації останнього,  і це негативно впливає на основну роль автомобільної сигналізації –  захист від угону та несанкціонованого відкриття автомобіля. Тому  після правильного підбору автомобільної сигналізації,  а також правильний монтаж автомобільної сигналізації Черкаси, СТО Страбен гарантує,  що що з автомобілем буде все добре ті система функціонуватиме відповідно до заводу виробника. 

правильний підбір мультимедіа на автомобіль  потребує певного досвіду та знань якими володіють майстри СТО Страбен,  що дає змогу відповідно до бюджету замовника підібрати найбільш Оптимальний варіант по звучанню і якістю виконання.

СТО Страбен  виконує роботи не тільки в Черкасах але і на виїзді, що дає змогу зекономити на евакуаторі в тому випадку коли автомобіль не може рухатись самостійно.  але варто розуміти перед тим як викликати майстра на виїзд потрібно точно описати поломку чи несправність автомобіля щоб можна було визначити чи можна такий автомобіль відремонтувати на виїзді тому що бувають випадки коли автомобіль повинен бути присутнім у боксі і на виїзді немає можливості його відремонтувати правильно.

 взагалі електроніка на сучасних автомобілях в дуже ніжна Та не надійна але при правильному ремонті термін її роботи можна продовжити.  тому будемо раді вам допомогти  щоб експлуатація вашого автомобіля була не тільки безпечною але і приємною.

записатися до майстра з ремонту автоелектроніки Черкаси можливо за номерами телефонів що вказані в контактах

Автосигналізації

Встановити автосигналізацію одно, двохстороню, з автозапуском, з можливістю керування зі смартфона в Черкасах

системи безпеки на автомобіль

Встановити на авто замок капоту, замок на рулювий вал, замок на педальний вузол, замок КПП в Страбен Черкаси

Камери переднього/заднього виду

Встановити якісно камеру заднього/ переднього виду в Черкасах

парктроніки

Встановлення задніх/передніх парктроніків на автомобілем з урахуванням особливостей бампера та автомобіля в цілому

Роботи по автоелектроніці Черкаси

Окрім більшь звичних робіт для пересічного автомобіліста, СТО Страбен Черкаси виконує і вузько профільні складні роботи з ремонту і відновлення автоелектроніки на автомобілі, а саме:

 • Встановлення авторського протиугінного захисту на автомобіль:  блокування ОБД роз’єму, блокування Can шини, встановлення міток на автомобіль, GPS – трекери та маячки. 
 • Встановлення протиугінного механічного захисту на авто: замок катопа, замок КПП, замок рульового валу та керма, замок на педалі, сейф на ЕБУ автомобілем.
 • Встановлення автосигналізацій різного типу та складності: одностороння, одностороння з автозапуском, двохстороння, двохстороння з автозапуском, друхстороння GSM, двухстороння смарт сигналізація, мотосигналізації.

 Авторський захист на автомобіль –

це застосування глибоких знань автоелектрика які він здобував протягом десятиліть та вдосконалювати кожним роком та з кожним встановленим автомобілем.  Такий захист завжди індивідуальний та не схожий на інші. Всі захисні елементи встановлюються в нестандартних місцях, застосовується індивідуальні рішення для того, щоб автокрадію  було дуже важко і навіть практично неможливо відшукати всі елементи захисту, що застосовані до того чи іншого автомобіля.  Саме завдяки такому захисту досягається максимальна схоронність автомобіля.  Встановити авторський захист на автомобіль в Черкасах можливо за номером телефону що вказаний  в контактах. 

 Механічний захист на автомобілі можна встановити в Черкасах.  Що він дає.  насамперед це класичний захист того чи іншого елементу автомобіля від незаконного заволодіння.  Давайте розглянемо більш детально: захист коробки перемикання передач реалізується шляхом накладення спеціальних штифтів на рухомі частини КПП.  Тому  елементи замка  не дають руху деталям КПП, що не уможливлює переміщення автомобіля звичайним способом, а розблоковується він тільки ключем що йде в комплекті. щоб відкрити такий замок без ключа  потрібно підбирати спеціальні відмички, що забирає дуже багато часу адже  серцевина замка захищена, або механічно спиляти штифти, що заважають руху деталей коробки перемикання передач, що також не дуже швидкий процес; захист рульового валу це ще один спосіб механічно захистити автомобіль від переміщення, а саме заблокувати рульовий вал. Автомобіль в даному випадку може рухатися але керувати ним неможливо.  принцип роботи такий же як у замка КПП;  блокування педального вузла автомобіля –  блокується так само рухома частина педалі але вважаємо даний захист  менш ефективним та незручним для авто  власника;  замок на капот неможливлює  відчинення капоту  без розблокування системи захисту автомобіля, якщо ми говоримо про електромеханічний захист   або ж якщо говоримо про механічний захист то просто блокує відчинення капоту але основним недоліком такого замка є видима серцевина.

Сигналізації це взагалі окрема розмова.  встановити автосигналізацію  в Черкасах може багато хто але якісно реалізувати всі можливі функції сучасних сигналізації можуть одиниці адже далеко не секрет що сигналізації в зараз  це вже не про захист автомобіля а більше про комфорт автовласника.  сигнал автосигналізації якщо ми говоримо про звичайні одного двосторонньої сигналізації читати дуже легко.  що стосується сучасних Smart сигналізацій у яких захист сигналу унеможливлює їх зчитування іншими приладами  може встановити тільки спеціалісти які постійно вдосконалюється у своїх знаннях.  спеціалісти Страбен  постійно відвідують семінари та підвищення кваліфікації що дає їм змогу тримати руку на пульсі сучасних захисних технологій.  які вони з успіхом реалізують кожному клієнту.с

Встановлення авторського протиугінного захисту

блокування ОБД роз'єму, блокування Can шини, встановлення міток на автомобіль, GPS - трекери та маячки. 

Встановлення протиугінного механічного захисту на авто

замок катопа, замок КПП, замок рульового валу та керма, замок на педалі, сейф на ЕБУ автомобілем.

Встановлення автосигналізацій різного типу та складності

одностороння, одностороння з автозапуском, двохстороння, двохстороння з автозапуском, друхстороння GSM, двухстороння смарт сигналізація, мотосигналізації.