Газ на авто в Черкасах

Газобалонне Обладнання (ГБО) з яким працюємо в Черкасах

Перелік обладнання не повний і постійно розширюється з появою нових виробників ГБО.

Ми втановлюємо газ на авто таких виробників AEB, Pride, Alex, STAG, Bigas, Novogas, OMVL,  Lovato, Tomasetto, Zenit, King, KME nevo; газові форсунки: HANA, Valtec, Keihin, Barracuda, AEB, MED; редуктор Tomasetto, Lovato, KME Gold таSilver.

Встановити ГБО 4 покоління Стаг, АЕВ та інших виробників таких як Зеніт, Ловато, КМЕ можна в Черкасах за поаереднім записом по телефону.

Встановити ГБО в Черкасах можна на такі авто :

Встановти ГБО можна на більшість автомобільв, що є на ринку:

Mercedes-Benz, Nissan, Daewoo, Alfa Romeo, MG, Audi, Alpina, Acura, BMW, Buick, BYD, ВАЗ (Lada), Volvo, Газель, GMC, Great Wall, Geely , Daimler, Dodge, Dacia, Daihatsu, Dong Feng, ИЖ, Infiniti, Citroen, КАМАЗ, Cadillac, Caterham, Callaway, Lotus, Lancia, ЛуАЗ, Lincoln, Lexus, Lifan, Mazda, Maserati, Mini, Pontiac, Peugeot, Porsche, Renault, Rover, Saab, Suzuki, Skoda, SEAT, Subaru, SsangYong, Saturn, Scion, Toyota, Tatra, Tata, УАЗ, Fiat, Ford, FAW, Hyundai, Honda, Hummer, Chrysler, Chery, ShuangHuan, Jaguar, JAC, Богдан, ЗАЗ, Volkswagen, Москвич, BAW, Kia, Land Rover, Chevrolet, Jeep, ЗИЛ, Opel, Mitsubishi.

Також встановлюємо ГБО і на авто, яких не має в списку, але вони мають ДВЗ.

наша ціна найвигідніша

На ту якість, що надають спеціалісти СТО Страбен - ціна неймовірно вигідна

надаємо гарантію 5 років

ми так впевнені в своєму професіоналізмі та обладнанні, що підбираємо, що надаємо гарантію

Висока Якість від Страбен

Завдяки великому досвіду майстрів - якість на найвищому рівні

2 покоління ГАЗ на авто

ГБО 2 покоління встановлюється на автомобілі, що мають кабюраторний вприск палива до циліндрів, що і обумовлює специфіку обладнання ГБО та саму установку. Встановити ГБО 2 покоління, однак, можна не тільки на авто з карбюратором. Його можна встановлювати ще і на інжекторні автомобілі, проте це дуже не правильно та шкодить двигуну.

Записатися на установку 2 покоління ГБО в Черкасах можна за номером телефону або в соцмережах 

4 покоління ГБО на автомобіль

Встановити Газ на авто 4 покоління в Черкасах можливо на СТО Страбен. Проте перед тим, як прийняти таке рішення потрібно проконсультуватися, яке саме обладнання вам підійде та чому слід використовувати саме його. Ажде потрібно підібрати правильно розмір болона та місце його монтажу – не завжди правильним рішенням буде монтаж балона замість запасного колеса в ніші автомобіля. Інколи такий спосіб свтановлення балону є не просто оптимальним, а й єдиним можливим. Балон повинен бути опосвідченим та перевіреним на придатність до експлуатації – це дуже важливо, адже це ваша безпека в першу чергу для безпеки водія та його пасажирів. 

Не менш важливою складовою є редуктор ГБО. Від правильності його підбору та монтажу залежить як довго та економічно автомобіль буде експлуатуватитсь Редуктор ГБО 4 покоління в Черкасах можна підібрати на СТО Страбен. Редуктор ГБО буде довго служити якщо його встановити в правильному місці з дотриманням рекомендацій виробника та опираючись на багаторічний досвід встановлення ГБО на авто спеціалістами компанії.

Але не можна незважати на якість та важливість всіх інших комплектуючих ГБО – форсунки ГБО, магістралі, трубки, фітинги, трійники та ін. Вони таж повинні мати належну якість.

Страбен Черкаси працює з провідними постачальниками такого обладнання: AEB, Stag, Lovato, KME, Zenit, Hana, Barracuda та ін. 

ГБО на безпосередній вприск (прямий вприск) FSI, TSI, TFSI, GDI

Безпосередній тип впорскування пального в камеру згорання двигуна більш сучасна технологія, що покликана економити пальне. Проте на газу їздити ще більш економніше, тому майстри СТО Страбен постійно підвицують свою кваліфікацію, щоб бути на пульсі нових технологій, та знати як і що встановити на той чи інший автомобіль. Встановити ГБО на безпосередній вприск (прямий) в Черкасах можливе з попереднім підбором обладнання та оглядом автомобіля. Важливо також зчитати його на помилки та визначити можливість встановлення ГБО на даний автомобіль та взагалі доцільність такого переобладнання.

Для запису на встановлення ГБО з прямим приском телефонуйте по номеру телефона.

Чому ми найкращі по встановленню ГБО в Черкасах
  • Постійно навчаємось та вдосконалюємо свої навички;
  • Працюємо з різними марками автомобілів, що дає змогу обширно підходити до будь-якого автомобіля, навіть найскладнішого.
  •  Використовуємо тільки якісні комплектуючі та матеріали;
  • Проводимо роботи згідно вимог Держпраці, що дає легкість в проходженні сертифікації
  • Маємо техпідтримку, що завжди підкаже як бути в тій чи іншій ситуації
  • Не встановлюємо бувші у використанні комплектуючі: бу балони, бу редуктори, форсунки та ін.
Якісне встановлення ГБО на авто

Встановити ГБО на автомобіль в Черкасих якісно та за хорошою ціною можна на СТО Страбен. Наші майстри підберуть оптимальне ГБО на ваш автомобіль з правильною комплектацією та параметрами. 

Ми встановлюємо тільки нове ГБО та у відповідності до вимог законодавства України, що дає вам перевагу – безпроблемне проходження сертифікації та вписування ГБО у техпаспорт автомобіля. 

СТО Страбен працює тільки з перевіриними постачальниками ГБО. Тому встановити газ на авто можна не просто з гарантією але і розширити її, щоб безпроблемно експлуатувати автомобіль на протязі тривалого часу.

Встановити ГБО на автомобіль 2, 4 покоління можна в Черкасах на СТО Страбен.

Що входить в склад ГБО 2 покоління: редуктор, клапан бензину, клапан газу, кнопка-перемикач газ-бензин, змішувач газу або врізка, комплект трубок та магістралей, комплект фітингів та трійників, балон та мультиклапан з котушкою, так званий – євростандарт, адже інший мультиклапан встановлювати можна, проте пройти сертифікацію буде проблемно та практично неможливо.

Встановлюємо ГБО також 4 покоління в яке входить – ЕБУ, кнопка, редуктор, форсунки, МАП сенсор, балон з мультиклапаном євростандарту.

З розвитком технологій стає нагальною потреба у встановленні ГБО на двигуни з безпосереднім вприском -TSI, TFSI, FSI, GDI, SkyAktive, ECObust та інші. Спеціалісти Страбен встановлюють газ і на такі двигуни.

Для запису на установку та правильного підбору ГБО на автомобіль Черкаси потрібно зателефонувати за номерами телефонів та записатись на СТО