Комплексна діагностика та перевірка авто перед покупкою

Ніколи не знаєш в якому дійсно технічному стані автомобіль, що має зовні непоганий вигляд. Особливо коли він продається. Саме повний огляд авто професіоналами допоможе покупцеві зробити правиьний вибір. Однак буває і інша сторона медалі – деякі покупці непомірно знижуть ціну авто, бачачи незначні недоліки. В такому випадку допомагаємо автовласнику їх знайти та усунути.

Адекватні та доступні Черкаські ціни :

300 грн

Швидка комп'ютерна діагностика автомобіля

500 грн

Поглиблена комп'ютерна діагностика автомобіля

750 грн

Поглиблена комп'ютерна діагностика з оглядом ходової частини автомобіля.

900 грн

Поглиблена комп'ютерна діагностика з оглядом ходової частини та лакофарбного покриття автомобіля.

Ми являємось офіційними участниками парнерської програми по передпродажній перевірці авто в Черкасах

Перевірка по базі Audatex на попередні ДТП + 200 грн

Чи в задовільному стані амортизатори, срійки, сайлентблоки, рульова рейка, тяги та ін. скаже діагностика ходової частини автомобіля. Можливо на ньому уже небезпечно пересуватись не те що купувати.

Перевірка електричних
вузлів автомобіля

Буває так, що автомобіль повністю в рідній фарбі, але коли починаєш перевіряти електричну частину виявляється маса несправностей та недоліків, виправлення яких доволі матеріально затратний процес. Саме знання в якому стані автоелектрична частина автомобіля дасть впевненість варто чи не варто купувати авто.

Перевірка лакофарбного покриття автомобіля

Кузов автомобіля це одна з найдорожчих деталей. І не хочеться купити автомобіль, що напротязі нетривалого часу почне ржавіти та потребувати ремонту. Саме тому і перевіряється лакофарове покриття на наявність підкрасів, шпаклівки тощо. Але одним із найважливіших факторів чому потрібно перевіряти авто на фарбування – упевнитись чи не була вона в ДТП, а якщо і була то на скільки це критично.

Комп'ютерна діагностика автомобіля

Перед покупкою чи продажем автомобіля обов’язково потрібно зробити комп’ютерну діагностику авто. Давайте розглянемо перевагу для кожної з сторін.

Для автовласника: ви будете впевнені в надійності вашого автомобіля і навіть коли покупець замовить огляд, точно будете знати, що діагностика покаже, що все добре – в таких випадках авто переважно купується. Якщо ж будуть помилки то буде можливість їх усунути і не уступати покупцеві непомірні кошти.

Для Покупця: бути впевненим що з авто все в порядку, на ньому оригінальний, не скручений пробіг, подивитись історію помилок та їх критичність. А якщо і буде щось виявлено – буде привід поторгуватись або ж взагалі відмовитись від купівлі даного автомобіля.

Ми також проводимо огляд без покупця – це актуально для тих, хто з іншого міста і не хоче просто так кататись. СТО Страбен Черкаси абсолютно обєктивно проведе огляд авто перед покупкою в Черкасах та надасть всю достовірну інформацію покупцеві в зручному для нього форматі. 

Перевірка ходової частини автомобіля

Чи в задовільному стані амортизатори, срійки, сайлентблоки, рульова рейка, тяги та ін. скаже діагностика ходової частини автомобіля. Можливо на ньому уже небезпечно пересуватись не те що купувати.