Перевірка авто перед покупкою в Черкасах , Передпродажна діагностика авто , Перевірка історії автомобіля ,Виїзна перевірка автомобіля перед покупкою, Перевірка авто перед покупкою, послуги автоексперта Черкаси

Комплексна діагностика та перевірка авто перед покупкою

Ніколи не знаєш в якому дійсно технічному стані автомобіль, що має зовні непоганий вигляд. Особливо коли він продається. Саме повний огляд авто професіоналами допоможе покупцеві зробити правиьний вибір. Однак буває і інша сторона медалі – деякі покупці непомірно знижуть ціну авто, бачачи незначні недоліки. В такому випадку допомагаємо автовласнику їх знайти та усунути.

Ціна на перевірку бу авто перед купівлею :

Адаптация-кодировка-электронных-блоков-управления-Черкассы

200 грн

Швидка комп'ютерна діагностика автомобіля

Адаптация-кодировка-электронных-блоков-управления-Черкассы

500 грн

Поглиблена комп'ютерна діагностика автомобіля

Адаптация-кодировка-электронных-блоков-управления-Черкассы

750 грн

Поглиблена комп'ютерна діагностика з оглядом ходової частини автомобіля.

Адаптация-кодировка-электронных-блоков-управления-Черкассы

900 грн

Поглиблена комп'ютерна діагностика з оглядом ходової частини та лакофарбного покриття автомобіля.

Ми офіційні участники парнерської програми по передпродажній перевірці авто в Черкасах

Аудатекс Сайт Логотип

Перевірка по базі Audatex на попередні ДТП + 400 грн

Чи в задовільному стані амортизатори, срійки, сайлентблоки, рульова рейка, тяги та ін. скаже діагностика ходової частини автомобіля. Можливо на ньому уже небезпечно пересуватись не те що купувати.

Перевірка електричних вузлів автомобіля при купівлі

Буває так, що автомобіль повністю в рідній фарбі, але коли починаєш перевіряти електричну частину виявляється маса несправностей та недоліків, виправлення яких доволі матеріально затратний процес. Саме знання в якому стані автоелектрична частина автомобіля дасть впевненість варто чи не варто купувати авто.

Ремонт кондиціонера Джип Черкаси автоелектрик страбен
проверка авто черкассы страбен експертиза авто передпродажная

Перевірка лакофарбного покриття автомобіля при купівлі авто в Черкасах

Кузов автомобіля це одна з найдорожчих деталей. І не хочеться купити автомобіль, що напротязі нетривалого часу почне ржавіти та потребувати ремонту. Саме тому і перевіряється лакофарове покриття на наявність підкрасів, шпаклівки тощо. Але одним із найважливіших факторів чому потрібно перевіряти авто на фарбування – упевнитись чи не була вона в ДТП, а якщо і була то на скільки це критично.

Комп'ютерна діагностика автомобіля перед продажня

Перед покупкою чи продажем автомобіля обов’язково потрібно зробити комп’ютерну діагностику авто. Давайте розглянемо перевагу для кожної з сторін.

Для автовласника: ви будете впевнені в надійності вашого автомобіля і навіть коли покупець замовить огляд, точно будете знати, що діагностика покаже, що все добре – в таких випадках авто переважно купується. Якщо ж будуть помилки то буде можливість їх усунути і не уступати покупцеві непомірні кошти.

Для Покупця: бути впевненим що з авто все в порядку, на ньому оригінальний, не скручений пробіг, подивитись історію помилок та їх критичність. А якщо і буде щось виявлено – буде привід поторгуватись або ж взагалі відмовитись від купівлі даного автомобіля.

Ми також проводимо огляд без покупця – це актуально для тих, хто з іншого міста і не хоче просто так кататись. СТО Страбен Черкаси абсолютно обєктивно проведе огляд авто перед покупкою в Черкасах та надасть всю достовірну інформацію покупцеві в зручному для нього форматі. 

Комп'ютерна діагностика БМВ Черкаси автоелектрик
Установка-автозвука-штатных-магнитол-камеры-заднего-вида-видеорегистратора-БМВ
Перевірка ходової частини автомобіля перед покупкой

Чи в задовільному стані амортизатори, срійки, сайлентблоки, рульова рейка, тяги та ін. скаже діагностика ходової частини автомобіля. Можливо на ньому уже небезпечно пересуватись не те що купувати.