Audi автоэлектрик Черкаси диагностика автосигнализация
автоелектрик ауді ремонт проводки пропуски запалення черкаси

АВТОЕЛЕКТРИК Ауді , комп'ютерна діагностика AUDI черкаси

Сучасні автомобілі все частіше використовують системи допомоги та безпеки, такі як подушки безпеки, навігаційні системи та інтелектуальні системи безпеки, такі як помічники при екстреному гальмуванні та виявлення пішоходів. Чим більше електроніки встановлено в Audi, тим більше помилок може виникнути, оскільки системи взаємопов’язані. Саме для зчитування та подальшого усунення причин потрібен автоелектрик Ауді у Черкасах
Якщо електроніка виходить з ладу, вам потрібно везти свій Ауді до майстерні – автоелектрик Ауді Черкаси. Багато електроніки в автомобілях також змінює те, як працюють майстерні.
Сьогодні більше говорять про усунення неполадок та скидання кодів помилок. Якщо автомобіль повідомляє про помилки розпізнавання дорожніх знаків або асистента руху смугою, майстерні зчитують коди помилок. Для цього пристрій, що зчитує майстерню, підключається до бортового комп’ютера автомобіля Ауді. Проводимо професійно діагностику Ауді в Черкасах спецобладнанням і, що найголовніше, можемо усунути неполадки будь-якої складності з електрики на Ауді які будуть знайдені, що дуже важливо так як визначити неполадку і усунути її різні речі. Автоелектрик по Ауді в Черкасах має досвід роботи понад 10 років.

діагностика Audi ЧЕРКАСИ

Страбен проводить діагностику автомобіля Audi, а саме:

діагностика двигуна
окремі модулі
помилки читання з кожного
доробки коробки передач, дросельної заслінки, акумулятора та багатьох інших
стирання помилок (AIRBAG, радіо, лампочки тощо)
перевірка робочих параметрів агрегатів двигуна

Ми використовуємо спеціалізоване програмне забезпечення Audi в Черкасах, завдяки якому ми знаємо, які модулі/елементи мають проблеми при виникненні помилок. Ми не випускаємо клієнта з кодами помилок, щоби він сам шукав в інтернеті. Консультуємо, як усунути можливу несправність або щоб замовник був задоволений – завжди підбираємо оптимальне рішення. Ми працюємо з Audi  та постачальниками запасних частин, тому, якщо вам потрібно замовити запчастини, ми можемо організувати їх у найкоротші терміни.

Ми пропонуємо комплексну діагностику автомобіля власникам автомобілів Audi в Черкасах. Послугу виконують діагности з багаторічним досвідом роботи у професійно обладнаній майстерні. Сервіс Страбен Audi  Черкаси оснащений найсучаснішим діагностичним обладнанням від найшановніших і найнадійніших виробників.

Однак сучасно обладнана майстерня – це ще не все. Що відрізняє наш сервіс, так це команда професійних діагностів і механіків, які є не тільки справжніми фахівцями в галузі автомеханіки, але й любителями автомобілізму. Автомобілі, особливо німецькі, їхнє хобі. Поєднання ентузіазму і професіоналізму робить їх діагностику Audi дуже ефективною. Завдяки їм ви дізнаєтесь про реальний технічний стан вашого автомобіля.

Ми можемо запропонувати нашим клієнтам вигідніший прайс-лист, ніж у дилерському центрі. Однак, незважаючи на нижчу ціну, ми забезпечуємо таку саму високу якість послуг.

Послугами нашого сервісу у Черкасах користуються власники всіх моделей Audi

Автоелектрик з Ауді в Черкасах

Ми розуміємо, що знання та досвід – це ще не все. Ми дбаємо про те, щоб наш сервіс Audi був оснащений передовими діагностичними приладами та сучасними сервісними інструментами.

Ми працюємо за тими ж авторизованими сервісними програмами, що й авторизовані сервісні станції. Ми підтримуємо найвищі стандарти якості, дбаючи про конкурентоспроможні ціни І хоча ми підтримуємо набагато нижчі ціни, ніж вищезгадані майстерні, ми пов’язані тими самими обмежувальними директивами марки Audi. У нашому сервісі Ауді в Черкасах ми встановлюємо додаткове оригінальне обладнання, таке як світлодіодні ліхтарі, гаки буксирувальні та інше, і надійно кодуємо всі додаткові функції – все в залежності від потреб, типу та версії вашого обладнання Ауді. Відремонтувати Ауді з електрики в Черкасах потрібно мати багаторічний практичний досвід, акуратність і гострий розум. Саме такі якості мають автоелектрики по Ауді в Черкасах на СТО Страбен.

Втім, всі сучасні автомобілі дуже технологічні і складні в автомобільній частині, просто нафаршировані комп’ютерами і складними електричними блоками. Саме тому потрібен великий досвід та високий професіоналізм у роботі автоелектрика Ауді у Черкасах та області. Авто електрик в Черкасах по Ауді вузько спеціалізований, тому знає багато нюансів та особливостей марки, що в свою чергу допомагає позитивному виправленню неполадки будь-якої складності.

Установка-настройка-противоугонных-систем-автосигнализации-на-авто-аудичеркассы

безпека авто - сигналізації

Жоден водій Ауді не хоче турбуватися про те, що його машина несподівано перейде до іншого власника. Саме тому автомобільна сигналізація є абсолютною основою захисту вашого автомобіля. Ваша машина не має охорони? У вас зламалася автосигналізація? Варто звернутися до нашого спеціаліста Страбен Черкаси, який порадить, яка сигналізація буде найефективнішою на вашому Ауді чи відремонтує несправний прилад. Записуйтесь до нашого фахівця з Ауді та скористайтесь професійним обслуговуванням за вигідною ціною.

Ми встановлюємо на Audi:

односторонні сигналізації
двосторонні сигналізації
смарт GSM сигналізації
GPS дачі
протиугінні мітки
механічні блокування керма, КПП, педалей
маячки

Електроніка

Страбен Електроніка сучасна майстерня електроніки Ауді в Черкасах має спеціалізований інструмент, завдяки чому вся наша робота виконується дуже якісно та з високою точністю. Ми беремося навіть за складний та дуже складний ремонт різних моделей автомобілів Audi.
При цьому перед початком роботи ми інформуємо клієнта про витрати. Ми складаємо кошторис витрат, в якому враховуємо як вартість деталей і елементів, що купуються, наприклад драйверів, запобіжників або джгутів електропроводки, так і вартість робіт.

Ми також пояснюємо, які саме дії нам необхідно виконати і чому, і який є приблизний термін ремонту.
Пошкодження електричної системи може мати різні причини, зокрема:
-Старість установки
неакуратний ремонт із минулого
-Променеві потертості
затоплююча електроніка
-Симптомами проблем з електрикою та електронікою автомобіля є різного роду помилки та несправності автомобіля.

У цьому випадку варто якнайшвидше скористатися допомогою професіоналів – завдяки швидкому та правильному реагуванню невелика несправність не перетвориться на серйозну поломку.

перепаковка фар установка линз

ксенон/LED на Ауді в черкасах

Підбір та правильне встановлення ЛЕД/Ксенон на Ауді. Без помилок, все правильно та надійно.

ремонт електронної педалі Черкаси автоелектрик

Кнопки секретки, протиугонки для Audi

Встановлені на заводі іммобілайзери або сигналізації ідеально підходять для однієї ролі: вони відповідають вимогам страховиків. Як фактичний захист вони працюють гірше. Злодії їх вирахували – підключають власний комп'ютер, що дозволяє обійти заводську електроніку, та їдуть машиною як на своїй. Навіть якщо виробнику вдається на якийсь час убезпечити транспортний засіб, злодії можуть ефективно обійти заводські іммобілайзери вже за кілька місяців. При цьому злочинцям навіть не потрібно зламувати машину, вони просто відкривають її та їдуть, і все завдяки безключовому доступу в машину (так звана безключова система). Завдяки йому ви можете відкрити та завести машину, не дістаючи ключ у кишені. Просто потягніть за ручку та натисніть кнопку стартера. Автомобіль використовує радіозв'язок, за допомогою якого він зв'язується з передавачем та обмінюється кодами. Коли все правильно – можна йти. Робочий діапазон системи дуже малий, не перевищує кількох десятків сантиметрів. Установка секретки на Ауді в Черкасах на СТО Страбен убезпечить від перерахованого вище.

ремонт мікросхем черкаси

Автосигналізація Ауді

Завдання сигналізації - запобігти угону автомобіля і сповістити власника про ситуацію, що склалася. Останні сигнали тривоги являють собою набір датчиків, підключених до запрограмованого процесора. Датчики, розташовані в різних місцях автомобіля, передають інформацію процесору, який сповіщає про будь-які нерівності. Для ефективної сигналізації дуже важливо, щоб датчики були встановлені правильно. Встановлені в невідповідних місцях, вони можуть отримати, наприклад, вогкість або стирання, через що сигналізація взагалі не спрацює або почне включатися сама по собі - наприклад, коли хтось просто треться про кузов автомобіля. За типом зв'язку автосигналізації діляться на односторонні та двосторонні. Робота односторонньої сигналізації полягає в тому, що ми можемо відправити сигнал процесору, наприклад, відкрити або закрити двері, включити або вимкнути сигналізацію, але пристрій не може надіслати сигнал назад. Двостороння автомобільна сигналізація може приймати та надсилати сигнали. Залежно від класу пристрою ми можемо отримувати інформацію про те, чи увімкнена сигналізація, чи замкнені двері, чи працюють датчики. Інформація може сигналізуватися діодами, що світяться, на пульті дистанційного керування або, у разі нових пристроїв, вона буде відображатися на РК-екрані. Останні пристрої підключаються безпосередньо до смартфону за допомогою спеціальних програм.

автоелектрик черкассы восстановление проводки

Ремонт проводки Ауді

З роками зношування автомобіля стає все більш помітним і його легко визначити. Але що стосується проведення автомобіля то це не видима частина і часто проявляється коли авто не їде або сталося коротке замикання. Наші фахівці роблять ремонт проводки Ауді будь-якої складності якісно та на довго.

встановлення сабвуфера та підсилювача звуку черкаси автозвук

автозвук audi

Покращення авто звуку Ауді без порушення штатної геометрії та помилок. Правильно підбираємо та встановлюємо автомобільний звук, магнітоли, додаткове обладнання, сабвуфери, підсилювачі.

Автоелектрик черкаси ремонт генератора

Стартер/генератор

Електрика сучасного автомобіля Audi – надзвичайно важливий елемент правильного функціонування всіх механізмів. Фахівці з обслуговування автомобілів Audi виділяють три основні проблеми з електричною системою автомобілів: пошкодження проводки, вихід з ладу стартера та генератора. 1. Сучасний Audi складається з десятків кілометрів проводів, зібраних у товсті джгути та розгалужених по довжині автомобіля. Джгутів дротів у вантажівці так багато, що без професійного електрика з діагностичним обладнанням просто не обійтись. Основною причиною несправностей в електрообладнанні є порушення з'єднання контактів та проводів через окислення, тертя балок, скупчення бруду та попадання води. Крім того, вихід з ладу хоча б одного або двох контактів (проводів) може призвести до серйозних відмов у багатьох електричних системах автомобіля. Спеціалісти сервісу Страбен здійснюють такі види ремонту кабелю: Пошук та ремонт обривів кабелю - відновлення проводки після коротких замикань та перебоїв Ремонт електропроводки - Заміна та ремонт джгута - ремонт освітлення 2. Стартер відіграє важливу роль у роботі Audi. Саме завдяки роботі запускається двигун. Нехай його робота короткочасна, але сила механічних навантажень, які на нього припадають, значна, що спричиняє знос основних елементів пристрою. Відмови стартера зазвичай відбуваються в самий невідповідний момент: двигун не заводиться, чути лише клацання реле, стартер запускається. Діагностика стартера – неминуча частина ремонтних процедур, якими проходить кожен водій. 3. Генератор по праву вважається другим серцем автомобіля. Його завданням є вироблення електроенергії для роботи електроприладів та електроніки автомобіля, а також для заряджання акумуляторної батареї. Несправність генератора призводить до неможливості експлуатації Ауді протягом тривалого часу, оскільки потужність акумулятора обмежена. Генератор зазнає значних навантажень, внаслідок чого згодом його доводиться ремонтувати або повністю замінювати. Щоб не пошкодити генератор, він не зачепив вас у дорозі, необхідно періодично проводити діагностику та своєчасно усувати неполадки. Виділимо кілька причин, через які генератор перестає виробляти енергію: знос щіток; -Регулятор напруги горіння; - Закриття обмотки; -згоряння діодного моста; Зношування підшипника. При порушеннях регламенту електроенергії, що виробляється струм може бути надмірним (приводить до збоїв у роботі електроприладів автомобіля) або малим (у цьому випадку недостача компенсується акумуляторною батареєю, що призводить до її розрядки). Передчасне зношування). Робота сучасних автомобілів все більше залежить від електроніки, яка є досить вимогливою до якості струму в бортовій системі автомобіля. Навіть незначні відхилення можуть призвести до передчасного виходу з ладу деталей та вузлів електроустаткування. Чому варто довірити Потрібен ремонт та заміна автоелектрики, стартерів та генераторів? Професійні фахівці автомайстерень Страбен мають великий досвід, навички та знання в галузі електрообладнання, електромонтажу, електричних та електронних систем Ауді автомобілів. Ви завжди можете розраховувати на кваліфіковану допомогу наших спеціалістів автодіагностів та електриків. Багато автосервісів займаються найпростішою діагностикою (працює – не працює) та заміною всього вузла. Вартість цього пристрою в автомобілі Audi досить висока, а причина поломки може бути копійчаною. Наприклад, достатньо замінити щітки, не змінюючи весь вузол, що значно знижує витрати на відновлення генератора. Наші сервісні механіки вчасно та якісно виконують ремонтні роботи. До того ж вартість послуги буде нижчою, ніж в інших сервісних центрах. Адже ми не зважаємо на маржу дилера. Наша компанія здійснює подібні роботи вже понад 15 років. Тому всі робітники, від операторів до механіків, чудово справляються із завданнями будь-якого рівня складності.

ЗАміна блоку задніх стоп на авто черкаси

Освітлення на Ауді

Перевірка освітлення Ауді, а також її оновлення на більш потужне та яскраве можливе у нас на СТО в Черкасах. Наші фахівці мають багаторічний досвід і тому можуть чітко підібрати та інсталювати будь-яке обладнання, що тільки можна уявити в плані освітлення.

КОДИ ПОМИЛОК Ауді

1111Неисправные компоненты памяти ECU, неправильная контрольная сумма для EEPROM
1231Цепь датчика скорости автомобиля (двигатель ABH 4,2 л) разомкнута или замкнута
2111Цепь датчика скорости разомкнута или замкнута
2112Зуб маховика датчика отсчета времени неисправен/отсутствует
2113Передатчик Холла в распределителе
2121Обрыв цепи переключателя холостого хода
2123Переключатель полного газа только на потенциометре дроссельной заслонки Короткое замыкание переключателя двигателя PT, контакт 53 постоянно заземлен, переключатель неисправен
2141Слишком высокая детонация при первом контроле детонации, максимальное замедление зажигания
2142Цепь датчика детонации 1 разомкнута или замкнута
2144Цепь датчика детонации 2 (3,4,5 цилиндры) обрыв или короткое замыкание
2212Блок потенциометра дроссельной заслонки, потенциометр неисправен
2214Превышена максимальная скорость (6793 об/мин) Только двигатель ABH
2231Проверьте клапан холостого хода, предел адаптации холостого хода превышен
2232Цепь датчика массового расхода воздуха (MAF) G70 разомкнута или замкнута
2234Проблема с напряжением питания, питание ЭБУ слишком низкое или слишком высокое
2312Цепь датчика температуры охлаждающей жидкости разомкнута или замкнута
2314Двигатель/трансмиссия Обрыв электрического соединения между двигателем и трансмиссией или короткое замыкание проводки.
2322Цепь температуры впускного воздуха разомкнута или замкнута, неисправен датчик или проводка
2324ECU имеет дефект заземления или ECU неисправен, только двигатель ABH
2341Превышен предел проверки лямбда-зонда
2342Сигнал лямбда-зонда (напряжение) не мигрирует, только двигатель ABH, замыкание сигнала на массу или +аккумулятор
2411Температура клапана рециркуляции отработавших газов, только двигатель ABH
2413Проблема с адаптацией смеси, за пределами нормы, только двигатель ABH, слишком бедная или слишком богатая смесь
3242Цепь датчика кислорода, только двигатель PT
3424Неисправен контроль лампы ошибки, только двигатель PT, короткое замыкание на массу или +аккумулятор
4312Клапан рециркуляции ОГ N18, только двигатель ABH, короткое замыкание сигнала на массу или +аккумуляторной батареи
4334Проблема с цепью нагревателя HO2S, только двигатель ABH
4343Цепь коллектора паров бензина разомкнута или замкнута
4411Цепь топливной форсунки цилиндров 1 и 5 обрыв или короткое замыкание
4412Цепь топливной форсунки цилиндров 2 и 7 обрыв или короткое замыкание
4413Цепь топливной форсунки цилиндров 3 и 6 обрыв или короткое замыкание
4414Обрыв или короткое замыкание в цепи топливной форсунки 4 и 8 цилиндров
4431Цепь клапана стабилизатора холостого хода обрыв или короткое замыкание
4444Ошибки не сохранены
0000Конец диагностического выхода ECU

Audi 60 (1965–1972)

Audi 100 (1968–1978)

 • Audi 80 (1972–1978)
 • Audi 50 (1974–1978)
 • Audi 100 (1969– 1976)
 • Audi 100 Coupé S (1967–1974)
 • Audi 80 (1978–1986)
 • Audi 200 5T (1979–1984)
 • Audi 100 (1982–1990)
 • Audi 80 quattro (1980–1987)
 • Audi 90 (1984–1987)
 • Audi Coupe GT (1980–1987)
 • Audi Sport quattro (1983–1984)
 • Audi 80 (1986–1991)
 • Audi 90 (1986–1991)
 • Audi V8 (1988–1995)
 • Audi Coupe (1988–1995)
 • Audi 100 Duo (hybrid) (1989)
 • Audi 100/A6 (1991–1998)
 • Audi 80 (1991–1996)
 • Audi Cabriolet (1990–2000)
 • Audi A8 (1994–2003)
 • Audi A4 (1994–2001)
 • Audi A3 (1996–2003)
 • Audi A6 (1997–2006)
 • Audi A4 Duo (hybrid) (1997)
 • Audi TT Coupe (1998–2006)
 • Audi TT Roadster (1999–2006)
 • Audi A2 (1999–2006)
 • Audi A4 (2001–2007)
 • Audi A4 Cabriolet (2001–2005)
 • Audi A8 (2003–2010)
 • Audi A3 (2003–)
 • Audi A6 (2004–2008)
 • Audi A3 Sportback (2005–)
 • Audi Q7 (2005–)
 • Audi A6 allroad quattro 
 • Audi A4 Cabriolet 
 • Audi TT 
 • Audi A4 
 • Audi A5 
 • Audi Q5 
 • Audi TT 
 • Audi A6 
 • Audi A6 
 • Audi A4 
 • Audi R8
 • Audi R8 V10
 • Audi A1 
 • Audi A3 
 • Audi A4 
 • Audi A4 
 • Audi A5 
 • Audi A6 
 • Audi A7 
 • Audi A7
 • Audi A8 
 • Audi A8 
 • Audi Q2 
 • Audi Q3 
 • Audi A6 allroad quattro 
 • Audi Q7 
 • Audi R8 
 • Audi TT 
 • Audi Q8 

Audi S1 Audi S2 Audi SQ2 Audi TTS Audi S3 Audi S4 Audi S5 Audi SQ5 Audi S6 Audi S7 Audi SQ7 Audi S8 Audi RS 2 Avant Audi TT RS Audi RS 3 Audi RS Q3 Audi RS 4 Audi RS 5 Audi RS 6 Audi RS 7 R Audi R8 Audi TT quattro sport Audi Q7 V12 TDI Audi A8 W12