Chery автоэлектрик Черкаси диагностика автосигнализация
Чери Черкаси автоэлектрик компьютерная диагностика

АВТОЕЛЕКТРИК Чері, комп'ютерна діагностика Chery ЧЕРКАСИ

Сучасні автомобілі все частіше використовують системи допомоги та безпеки, такі як подушки безпеки, навігаційні системи та інтелектуальні системи безпеки, такі як помічники при екстреному гальмуванні та виявлення пішоходів. Чим більше електроніки встановлено у Чері, тим більше помилок може виникнути, оскільки системи взаємопов’язані. Саме для зчитування та подальшого усунення причин потрібен автоелектрик Чері у Черкасах.
Якщо електроніка виходить з ладу, вам потрібно везти Chery в майстерню – автоелектрик Chery Ченкасси. Багато електроніки в автомобілях також змінює те, як працюють майстерні.
Сьогодні більше говорять про усунення неполадок та скидання кодів помилок. Якщо автомобіль повідомляє про помилки розпізнавання дорожніх знаків або асистента руху смугою, майстерні зчитують коди помилок. Для цього пристрій, що зчитує майстерню, підключається до бортового комп’ютера автомобіля Chery. Проводимо професійно діагностику Chery в Черкасах спецобладнанням і, що найголовніше, можемо усунути неполадки будь-якої складності з електрики на Chery які будуть знайдені, що дуже важливо так як визначити неполадку і усунути це різні речі. Автоелектрик Chery в Черкасах має досвід роботи понад 10 років.

діагностика Chery ЧЕРКАСИ

Страбен проводить діагностику автомобіля Chery, а саме:

діагностика двигуна
окремі модулі
помилки читання з кожного
доробки коробки передач, дросельної заслінки, акумулятора та багатьох інших
стирання помилок (AIRBAG, радіо, лампочки тощо)
перевірка робочих параметрів агрегатів двигуна

Ми використовуємо спеціалізоване програмне забезпечення Chery у Львові, завдяки якому ми знаємо, які модулі/елементи мають проблеми при виникненні помилок. Ми не випускаємо клієнта з кодами помилок, щоби він сам шукав в інтернеті. Консультуємо, як усунути можливу несправність або щоб замовник був задоволений – завжди підбираємо оптимальне рішення. Ми працюємо з Chery та постачальниками запасних частин, тому, якщо вам потрібно замовити запчастини, ми можемо організувати їх у найкоротші терміни.

Ми пропонуємо комплексну діагностику автомобіля власникам автомобілів Chery у Черкасах. Послугу виконують діагности з багаторічним досвідом роботи у професійно обладнаній майстерні. Сервіс Страбен Chery Черкаси оснащений найсучаснішим діагностичним обладнанням від найшанованіших та найнадійніших виробників.

Однак сучасно обладнана майстерня – це ще не все. Що відрізняє наш сервіс, так це команда професійних діагностів і механіків, які є не тільки справжніми фахівцями в галузі автомеханіки, але й любителями автомобілізму. Автомобілі, особливо німецькі, їхнє хобі. Поєднання ентузіазму та професіоналізму робить їх діагностику Chery надзвичайно ефективною. Завдяки їм ви дізнаєтесь про реальний технічний стан вашого автомобіля.

Ми можемо запропонувати нашим клієнтам вигідніший прайс-лист, ніж у дилерському центрі. Однак, незважаючи на нижчу ціну, ми забезпечуємо таку саму високу якість послуг.

Послугами нашого сервісу користуються власники всіх моделей Chery.

Автоелектрик по Chery Черкаси

Ми розуміємо, що знання та досвід – це ще не все. Ми дбаємо про те, щоб наш сервіс Chery був оснащений передовими діагностичними приладами та сучасними сервісними інструментами.

Ми працюємо за тими ж авторизованими сервісними програмами, що й авторизовані сервісні станції. Ми підтримуємо найвищі стандарти якості, дбаючи про конкурентоспроможні ціни І хоча ми підтримуємо набагато нижчі ціни, ніж вищезгадані майстерні, ми пов’язані тими самими обмежувальними директивами марки Chery. У нашому сервісі Chery у Черкасах ми встановлюємо додаткове оригінальне обладнання, таке як світлодіодні ліхтарі, буксирувальні гаки та інше, та надійно кодуємо всі додаткові функції – все залежно від потреб, типу та версії вашого обладнання Chery. Відремонтувати Chery з електрики в Черкасах потрібно мати багаторічний практичний досвід, акуратність і гострий розум. Саме такі якості мають автоелектрики по Chery в Черкасах на СТО Страбен.

Втім, всі сучасні автомобілі дуже технологічні і складні в автомобільній частині, просто нафаршировані комп’ютерами і складними електронними блоками. Саме тому потрібен великий досвід та високий професіоналізм у роботі автоелектрика Chery у Черкасах та області. Авто електрик в Черкасах по Chery вузько спеціалізований, тому знає багато нюансів та особливостей марки, що в свою чергу допомагає позитивному виправленню неполадки будь-якої складності.

Chery Чери Черкаси автоэлектрик компьютерная диагностика

безпека авто - сигналізації

Жоден водій Chery не хоче турбуватися про те, що його машина зненацька перейде до іншого власника. Саме тому автомобільна сигналізація є абсолютною основою захисту вашого автомобіля. Ваша машина не має охорони? У вас зламалася автосигналізація? Варто звернутися до нашого спеціаліста Страбен Черкаси, який порадить, яка сигналізація буде найефективнішою на вашому Chery або відремонтує несправний прилад. Записуйтесь до нашого фахівця з Chery та скористайтесь професійним обслуговуванням за вигідною ціною.

Ми встановлюємо на Chery:

односторонні сигналізації
двосторонні сигналізації
смарт GSM сигналізації
GPS дачі
протиугінні мітки
механічні блокування керма, КПП, педалей
маячки

Електроніка

Страбен Електроніка сучасна майстерня електроніки Chery в Черкасах має спеціалізований інструмент, завдяки чому вся наша робота виконується дуже якісно та з високою точністю. Ми беремося навіть за складний та дуже складний ремонт різних моделей автомобілів Chery.
При цьому перед початком роботи ми інформуємо клієнта про витрати. Ми складаємо кошторис витрат, в якому враховуємо як вартість деталей і елементів, що купуються, наприклад драйверів, запобіжників або джгутів електропроводки, так і вартість робіт.

Ми також пояснюємо, які саме дії нам необхідно виконати і чому, і який є приблизний термін ремонту.
Пошкодження електричної системи може мати різні причини, зокрема:
-Старість установки
неакуратний ремонт із минулого
-Променеві потертості
затоплююча електроніка
-Симптомами проблем з електрикою та електронікою автомобіля є різного роду помилки та несправності автомобіля.

У цьому випадку варто якнайшвидше скористатися допомогою професіоналів – завдяки швидкому та правильному реагуванню невелика несправність не перетвориться на серйозну поломку.

перепаковка фар установка линз

ксенон/LED на Chery в черкасах

Підбір та правильне встановлення ЛЕД/Ксенон на Chery. Без помилок, все правильно та надійно.

ремонт електронної педалі Черкаси автоелектрик

Кнопки секретки, протиугонки для Chery

Встановлені на заводі іммобілайзери або сигналізації ідеально підходять для однієї ролі: вони відповідають вимогам страховиків. Як фактичний захист вони працюють гірше. Злодії їх вирахували – підключають власний комп'ютер, що дозволяє обійти заводську електроніку, та їдуть машиною як на своїй. Навіть якщо виробнику вдається на якийсь час убезпечити транспортний засіб, злодії можуть ефективно обійти заводські іммобілайзери вже за кілька місяців. При цьому злочинцям навіть не потрібно зламувати машину, вони просто відкривають її та їдуть, і все завдяки безключовому доступу в машину (так звана безключова система). Завдяки йому ви можете відкрити та завести машину, не дістаючи ключ у кишені. Просто потягніть за ручку та натисніть кнопку стартера. Автомобіль використовує радіозв'язок, за допомогою якого він зв'язується з передавачем та обмінюється кодами. Коли все правильно – можна йти. Робочий діапазон системи дуже малий, не перевищує кількох десятків сантиметрів. Установка секретки на Chery в Черкасах на СТО Страбен убезпечить від перерахованого вище.

ремонт мікросхем черкаси

Автосигналізація Chery

Завдання сигналізації - запобігти угону автомобіля і сповістити власника про ситуацію, що склалася. Останні сигнали тривоги являють собою набір датчиків, підключених до запрограмованого процесора. Датчики, розташовані в різних місцях автомобіля, передають інформацію процесору, який сповіщає про будь-які нерівності. Для ефективної сигналізації дуже важливо, щоб датчики були встановлені правильно. Встановлені в невідповідних місцях, вони можуть отримати, наприклад, вогкість або стирання, через що сигналізація взагалі не спрацює або почне включатися сама по собі - наприклад, коли хтось просто треться про кузов автомобіля. За типом зв'язку автосигналізації поділяються на односторонні та двосторонні. Робота односторонньої сигналізації полягає в тому, що ми можемо відправити сигнал процесору, наприклад, відкрити або закрити двері, включити або вимкнути сигналізацію, але пристрій не може надіслати сигнал назад. Двостороння автомобільна сигналізація може приймати та надсилати сигнали. Залежно від класу пристрою ми можемо отримувати інформацію про те, чи увімкнена сигналізація, чи замкнені двері, чи працюють датчики. Інформація може сигналізуватися діодами, що світяться, на пульті дистанційного керування або, у разі нових пристроїв, вона буде відображатися на РК-екрані. Останні пристрої підключаються безпосередньо до смартфону за допомогою спеціальних програм.

автоелектрик черкассы восстановление проводки

Ремонт проводки Chery

З роками зношування автомобіля стає все більш помітним і його легко визначити. Але що стосується проведення автомобіля то це не видима частина і часто проявляється коли авто не їде або трапилося коротке замикання. Наші фахівці роблять ремонт проводки Chery будь-якої складності якісно та на довго.

встановлення сабвуфера та підсилювача звуку черкаси автозвук

автозвук Chery

Покращення авто звуку Chery без порушення штатної геометрії та помилок. Правильно підбираємо та встановлюємо автомобільний звук, магнітоли, додаткове обладнання, сабвуфери, підсилювачі.

Автоелектрик черкаси ремонт генератора

Стартер/генератор

Електрика сучасного автомобіля Chery - надзвичайно важливий елемент правильного функціонування всіх механізмів. Фахівці з обслуговування автомобілів Chery виділяють три основні проблеми з електричною системою автомобілів: пошкодження проводки, вихід із ладу стартера та генератора. 1. Сучасний Chery складається з десятків кілометрів дротів, зібраних у товсті джгути та розгалужених по довжині автомобіля. Джгутів дротів у вантажівці так багато, що без професійного електрика з діагностичним обладнанням просто не обійтись. Основною причиною несправностей в електрообладнанні є порушення з'єднання контактів та проводів через окислення, тертя балок, скупчення бруду та попадання води. Крім того, вихід з ладу хоча б одного або двох контактів (проводів) може призвести до серйозних відмов у багатьох електричних системах автомобіля. Спеціалісти сервісу Страбен здійснюють такі види ремонту кабелю: Пошук та ремонт обривів кабелю - відновлення проводки після коротких замикань та перебоїв Ремонт електропроводки - Заміна та ремонт джгута - ремонт освітлення 2. Стартер відіграє важливу роль у роботі Chery. Саме завдяки роботі запускається двигун. Нехай його робота короткочасна, але сила механічних навантажень, які на нього припадають, значна, що спричиняє знос основних елементів пристрою. Відмови стартера зазвичай відбуваються в самий невідповідний момент: двигун не заводиться, чути лише клацання реле, стартер запускається. Діагностика стартера – неминуча частина ремонтних процедур, якими проходить кожен водій. 3. Генератор по праву вважається другим серцем автомобіля. Його завданням є вироблення електроенергії для роботи електроприладів та електроніки автомобіля, а також для заряджання акумуляторної батареї. Несправність генератора призводить до неможливості експлуатації Chery протягом тривалого часу, оскільки потужність акумулятора обмежена. Генератор зазнає значних навантажень, внаслідок чого згодом його доводиться ремонтувати або повністю замінювати. Щоб не пошкодити генератор, він не зачепив вас у дорозі, необхідно періодично проводити діагностику та своєчасно усувати неполадки. Виділимо кілька причин, через які генератор перестає виробляти енергію: знос щіток; -Регулятор напруги горіння; - Закриття обмотки; -згоряння діодного моста; Зношування підшипника. При порушеннях регламенту електроенергії, що виробляється струм може бути надмірним (приводить до збоїв у роботі електроприладів автомобіля) або малим (у цьому випадку недостача компенсується акумуляторною батареєю, що призводить до її розрядки). Передчасне зношування). Робота сучасних автомобілів все більше залежить від електроніки, яка є досить вимогливою до якості струму в бортовій системі автомобіля. Навіть незначні відхилення можуть призвести до передчасного виходу з ладу деталей та вузлів електроустаткування. Чому варто довірити Потрібен ремонт та заміна автоелектрики, стартерів та генераторів? Професійні фахівці автомайстерень Страбен мають великий досвід, навички та знання в галузі електрообладнання, електромонтажу, електричних та електронних систем Chery автомобілів. Ви завжди можете розраховувати на кваліфіковану допомогу наших спеціалістів автодіагностів та електриків. Багато автосервісів займаються найпростішою діагностикою (працює – не працює) та заміною всього вузла. Вартість цього пристрою в автомобілі Chery досить висока, а причина поломки може бути копійчаною. Наприклад, достатньо замінити щітки, не змінюючи весь вузол, що значно знижує витрати на відновлення генератора. Наші сервісні механіки вчасно та якісно виконують ремонтні роботи. До того ж вартість послуги буде нижчою, ніж в інших сервісних центрах. Адже ми не зважаємо на маржу дилера. Наша компанія здійснює подібні роботи вже понад 15 років. Тому всі робітники, від операторів до механіків, чудово справляються із завданнями будь-якого рівня складності.

ЗАміна блоку задніх стоп на авто черкаси

ОСВІТЛЕННЯ НА CHERY У ЧЕРКАСАХ

Перевірка освітлення Chery, а також її оновлення на більш потужне та яскраве можливе у нас на СТО в Черкасах. Наші фахівці мають багаторічний досвід і тому можуть чітко підібрати та інсталювати будь-яке обладнання, що тільки можна уявити в плані освітлення.

КОДИ ПОМИЛОК Chery

Список диагностических кодов неисправностей (DTC)
код неисправности
P000A
P000B
P0010
P0011
P0012
P0013
P0014
P0015
P0016
P0030
P0031
P0032
P0036
P0037
P0038
P0053
P0054
P0101
P0102
P0103
P0112
P0113
P0116
P0117
P0118
P0121
P0122
P0123
P0130
P0131
P0132
P0133
P0134
P0136
P0137
P0138
P0140
P0170
P0171
P0172
P0201
P0202
250
03–
ДИАГНОСТИКА И ТЕСТИРОВАНИЕ
Медленная реакция положения распределительного вала
B Положение распределительного вала Медленная реакция
Цепь привода положения распределительного вала / обрыв
A Положение распределительного вала – превышение времени – расширенные или производительность системы
Положение распределительного вала – время превышено – запаздывает
B Положение распределительного вала – фактическая цепь/обрыв
B Положение распределительного вала — опережение времени — расширенный режим или производительность системы
B Положение распределительного вала — опережение времени — запаздывание
Коленчатый вал — корреляция положения распределительного вала
О
Цепь управления нагревателем датчика (ряд 1, датчик 1)
2
О
Цепь управления нагревателем датчика (ряд 1, датчик 1), низкий уровень
2
О
Цепь управления нагревателем датчика (ряд 1, датчик 1) Высокий уровень
2
О
Цепь управления нагревателем датчика (ряд 1, датчик 2)
2
О
Цепь управления нагревателем датчика (ряд 1, датчик 2), низкий уровень
2
О
Цепь управления нагревателем датчика (ряд 1, датчик 2) Высокий уровень
2
О
Сопротивление нагревателя датчика (ряд 1, датчик 1)
2
О
Сопротивление нагревателя датчика (ряд 1, датчик 2)
2
Диапазон/характеристики цепи массового или объемного расхода воздуха
Низкий вход цепи массового или объемного расхода воздуха
Цепь массового или объемного расхода воздуха, высокий уровень входного сигнала
Цепь температуры впускного воздуха, низкий входной сигнал
Цепь температуры впускного воздуха, высокий входной сигнал
Диапазон/характеристики цепи температуры охлаждающей жидкости двигателя
Цепь температуры охлаждающей жидкости двигателя, низкий входной сигнал
Цепь температуры охлаждающей жидкости двигателя, высокий входной сигнал
Датчик А положения дроссельной заслонки/педали, диапазон/рабочие характеристики
Цепь датчика положения дроссельной заслонки/педали, низкий входной сигнал
Цепь датчика положения дроссельной заслонки/педали, высокий входной сигнал
О
Цепь датчика, ряд 1 — датчик 1, неисправность
2
О
Цепь датчика, ряд 1 — датчик 1, низкое напряжение
2
О
Цепь датчика, ряд 1 — датчик 1, высокое напряжение
2
О
Цепь датчика, ряд 1 — датчик 1, медленный отклик
2
О
Цепь датчика, ряд 1 — датчик 1 не активен
2
О
Цепь датчика, ряд 1 — датчик 2, неисправность
2
О
Цепь датчика, ряд 1 — датчик 2, низкое напряжение
2
О
Цепь датчика, ряд 1 — датчик 2, высокое напряжение
2
О
Цепь датчика, ряд 1 — Датчик 2 не активен
2
Регулировка подачи топлива, неисправность банка 1
Топливная коррекция, система банка 1 слишком бедная
Топливная коррекция, банк 1 слишком богат
Цилиндр 1 – Цепь форсунки
Цилиндр 2 – Цепь форсунки

Amulet

Arrizo 7Bonu

sCross

Eastar

Eastar

Fora

IndiS

Kimo

M11

QQQQ6

Tiggo

Tiggo 2

Tiggo 4

Tiggo 7

Very