Jeep автоэлектрик Черкаси

АВТОЕЛЕКТРИК Jeep, комп'ютерна діагностика Jeep ЧЕРКАСИ

Сучасні автомобілі все частіше використовують системи допомоги та безпеки, такі як подушки безпеки, навігаційні системи та інтелектуальні системи безпеки, такі як помічники при екстреному гальмуванні та виявлення пішоходів. Що більше електроніки встановлено в Jeep, то більше помилок може виникнути, оскільки системи взаємопов’язані. Саме для зчитування та подальшого усунення причин потрібен автоелектрик Jeep в Черкасах
Якщо електроніка виходить з ладу, вам потрібно везти свій Jeep в майстерню – автоелектрик Jeep Черкаси. Багато електроніки в автомобілях також змінює те, як працюють майстерні.
Сьогодні більше говорять про усунення неполадок та скидання кодів помилок. Якщо автомобіль повідомляє про помилки розпізнавання дорожніх знаків або асистента руху смугою, майстерні зчитують коди помилок. Для цього зчитуючий пристрій майстерні підключається до бортового комп’ютера автомобіля Jeep. Проводимо професійно діагностику Jeep в Черкасах спецобладнанням і, що найголовніше можемо усунути неполадки будь-якої складності з електрики на Jeep які будуть знайдені, що дуже важливо так як визначити неполадку і усунути її це різні речі. Автоелектрик по Jeep в Черкасах має досвід роботи понад 10 років.

діагностика Jeep ЧЕРКАСИ

Страбен проводить діагностику автомобіля Jeep, а саме:

діагностика двигуна
окремі модулі
помилки читання з кожного
доробки коробки передач, дросельної заслінки, акумулятора та багатьох інших
стирання помилок (AIRBAG, радіо, лампочки тощо)
перевірка робочих параметрів агрегатів двигуна

Ми використовуємо спеціалізоване програмне забезпечення Jeep в Черкасах, завдяки якому ми знаємо, які модулі/елементи мають проблеми при виникненні помилок. Ми не випускаємо клієнта з кодами помилок, щоби він сам шукав в інтернеті. Консультуємо, як усунути можливу несправність або щоб замовник був задоволений – завжди підбираємо оптимальне рішення. Ми працюємо з Jeep та постачальниками запасних частин, тому, якщо вам потрібно замовити запчастини, ми можемо організувати їх у найкоротші терміни.

Ми пропонуємо комплексну діагностику автомобіля власникам автомобілів Jeep в Черкасах. Послугу виконують діагности з багаторічним досвідом роботи у професійно обладнаній майстерні. Сервіс Страбен Jeep Черкаси оснащений найсучаснішим діагностичним обладнанням від найшанованіших і надійних виробників.

Однак сучасно обладнана майстерня – це ще не все. Що відрізняє наш сервіс, так це команда професійних діагностів і механіків, які є не тільки справжніми фахівцями в галузі автомеханіки, але й любителями автомобілізму. Автомобілі, особливо американські, їхнє хобі. Поєднання ентузіазму та професіоналізму робить їх діагностику Jeep надзвичайно ефективною. Завдяки їм ви дізнаєтесь про реальний технічний стан вашого автомобіля.

Ми можемо запропонувати нашим клієнтам вигідніший прайс-лист, ніж у дилерському центрі. Однак, незважаючи на нижчу ціну, ми забезпечуємо таку саму високу якість послуг.

Послугами нашого сервісу користуються власники всіх моделей Jeep.

Автоелектрик по Jeep у Черкасах

Ми розуміємо, що знання та досвід – це ще не все. Ми дбаємо про те, щоб наш сервіс Jeep був оснащений передовими діагностичними приладами та сучасними сервісними інструментами.

Ми працюємо за тими ж авторизованими сервісними програмами, що й авторизовані сервісні станції. Ми підтримуємо найвищі стандарти якості, дбаючи про конкурентоспроможні ціни І хоча ми підтримуємо набагато нижчі ціни, ніж вищезгадані майстерні, ми пов’язані тими самими обмежувальними директивами марки Jeep. У нашому сервісі Jeep в Черкасах ми встановлюємо додаткове оригінальне обладнання, таке як світлодіодні ліхтарі, буксирувальні гаки та інше, і надійно кодуємо всі додаткові функції – все залежно від потреб, типу та версії вашого обладнання Jeep. Відремонтувати Jeep з електрики в Черкасах потрібно мати багаторічний практичний досвід, акуратність і гострий розум. Саме такі якості мають автоелектрики по Jeep в Черкасах на СТО Страбен.

Втім, всі сучасні автомобілі дуже технологічні і складні в автомобільній частині, просто нафаршировані комп’ютерами і складними електричними блоками. Саме тому потрібен великий досвід та високий професіоналізм у роботі автоелектрика Jeep у Черкасах та області. Авто електрик в Черкасах по Jeep вузько спеціалізований, тому знає багато нюансів і особливостей марки, що в свою чергу допомагає позитивному виправленню неполадки будь-якої складності.

Jeep автоэлектрик генератор стартер ремонт автозвук парктроник камера Установка подогрева сидений,зеркал и задних стекол. установка сигнализации

безпека авто - сигналізації

Жоден водій Jeep не хоче турбуватися про те, що його машина несподівано перейде до іншого власника. Саме тому автомобільна сигналізація є абсолютною основою захисту вашого автомобіля. Ваша машина не має охорони? У вас зламалася автосигналізація? Варто звернутися до нашого спеціаліста Страбен Черкаси, який порадить, яка сигналізація буде найбільш ефективною на вашому Jeep або відремонтує несправний прилад. Записуйтесь до нашого спеціаліста з Jeep і скористайтесь професійним обслуговуванням за вигідною ціною.

Ми встановлюємо на Jeep:

односторонні сигналізації
двосторонні сигналізації
смарт GSM сигналізації
GPS дачі
протиугінні мітки
механічні блокування керма, КПП, педалей
маячки

Електроніка

Страбен Електроніка сучасна майстерня електроніки Jeep в Черкасах має спеціалізований інструмент, завдяки чому вся наша робота виконується дуже якісно і з найвищою точністю. Ми беремося навіть за складний та дуже складний ремонт різних моделей автомобілів Jeep.
При цьому перед початком роботи ми інформуємо клієнта про витрати. Ми складаємо кошторис витрат, в якому враховуємо як вартість деталей і елементів, що купуються, наприклад драйверів, запобіжників або джгутів електропроводки, так і вартість робіт.

Ми також пояснюємо, які саме дії нам необхідно виконати і чому, і який є приблизний термін ремонту.
Пошкодження електричної системи може мати різні причини, зокрема:
-Старість установки
неакуратний ремонт із минулого
-Променеві потертості
затоплююча електроніка
-Симптомами проблем з електрикою та електронікою автомобіля є різного роду помилки та несправності автомобіля.

У цьому випадку варто якнайшвидше скористатися допомогою професіоналів – завдяки швидкому та правильному реагуванню невелика несправність не перетвориться на серйозну поломку.

перепаковка фар установка линз

ксенон/LED на Jeep в черкасах

Підбір та правильне встановлення ЛЕД/Ксенон на Jeep. Без помилок, все правильно та надійно.

ремонт електронної педалі Черкаси автоелектрик

Кнопки секретки, протиугонки для Jeep

Встановлені на заводі іммобілайзери або сигналізації ідеально підходять для однієї ролі: вони відповідають вимогам страховиків. Як фактичний захист вони працюють гірше. Злодії їх вирахували – підключають власний комп'ютер, що дозволяє обійти заводську електроніку, та їдуть машиною як на своїй. Навіть якщо виробнику вдається на якийсь час убезпечити транспортний засіб, злодії можуть ефективно обійти заводські іммобілайзери вже за кілька місяців. При цьому злочинцям навіть не потрібно зламувати машину, вони просто відкривають її та їдуть, і все завдяки безключовому доступу в машину (так звана безключова система). Завдяки йому ви можете відкрити та завести машину, не дістаючи ключ у кишені. Просто потягніть за ручку та натисніть кнопку стартера. Автомобіль використовує радіозв'язок, за допомогою якого він зв'язується з передавачем та обмінюється кодами. Коли все правильно – можна йти. Робочий діапазон системи дуже малий, не перевищує кількох десятків сантиметрів. Установка секретки на Jeep в Черкасах на СТО Страбен убезпечить від перерахованого вище.

ремонт мікросхем черкаси

Автосигналізація Jeep

Завдання сигналізації - запобігти угону автомобіля і сповістити власника про ситуацію, що склалася. Останні сигнали тривоги являють собою набір датчиків, підключених до запрограмованого процесора. Датчики, розташовані в різних місцях автомобіля, передають інформацію процесору, який сповіщає про будь-які нерівності. Для ефективної сигналізації дуже важливо, щоб датчики були встановлені правильно. Встановлені в невідповідних місцях, вони можуть отримати, наприклад, вогкість або стирання, через що сигналізація взагалі не спрацює або почне включатися сама по собі - наприклад, коли хтось просто треться про кузов автомобіля. За типом зв'язку автосигналізації поділяються на односторонні та двосторонні. Робота односторонньої сигналізації полягає в тому, що ми можемо відправити сигнал процесору, наприклад, відкрити або закрити двері, включити або вимкнути сигналізацію, але пристрій не може надіслати сигнал назад. Двостороння автомобільна сигналізація може приймати та надсилати сигнали. Залежно від класу пристрою ми можемо отримувати інформацію про те, чи увімкнена сигналізація, чи замкнені двері, чи працюють датчики. Інформація може сигналізуватися діодами, що світяться, на пульті дистанційного керування або, у разі нових пристроїв, вона буде відображатися на РК-екрані. Останні пристрої підключаються безпосередньо до смартфону за допомогою спеціальних програм.

автоелектрик черкассы восстановление проводки

Ремонт проводки Jeep

З роками зношування автомобіля стає все більш помітним і його легко визначити. Але що стосується проведення автомобіля то це не видима частина і часто проявляється коли авто не їде або сталося коротке замикання. Наші фахівці роблять ремонт проводки Jeep будь-якої складності якісно та на довго.

встановлення сабвуфера та підсилювача звуку черкаси автозвук

автозвук Jeep

Поліпшення авто звуку Jeep без порушення штатної геометрії та помилок. Правильно підбираємо та встановлюємо автомобільний звук, магнітоли, додаткове обладнання, сабвуфери, підсилювачі.

Автоелектрик черкаси ремонт генератора

Стартер/генератор

Електрика сучасного автомобіля Jeep - надзвичайно важливий елемент правильного функціонування всіх механізмів. Фахівці з обслуговування автомобілів Jeep виділяють три основні проблеми з електричною системою автомобілів: пошкодження проводки, вихід із ладу стартера та генератора. 1. Сучасний Jeep складається з десятків кілометрів дротів, зібраних у товсті джгути та розгалужених по довжині автомобіля. Джгутів дротів у вантажівці так багато, що без професійного електрика з діагностичним обладнанням просто не обійтись. Основною причиною несправностей в електрообладнанні є порушення з'єднання контактів та проводів через окислення, тертя балок, скупчення бруду та попадання води. Крім того, вихід з ладу хоча б одного або двох контактів (проводів) може призвести до серйозних відмов у багатьох електричних системах автомобіля. Спеціалісти сервісу Страбен здійснюють такі види ремонту кабелю: Пошук та ремонт обривів кабелю - відновлення проводки після коротких замикань та перебоїв Ремонт електропроводки - Заміна та ремонт джгута - ремонт освітлення 2. Стартер відіграє важливу роль у роботі Jeep. Саме завдяки роботі запускається двигун. Нехай його робота короткочасна, але сила механічних навантажень, які на нього припадають, значна, що спричиняє знос основних елементів пристрою. Відмови стартера зазвичай відбуваються в самий невідповідний момент: двигун не заводиться, чути лише клацання реле, стартер запускається. Діагностика стартера – неминуча частина ремонтних процедур, якими проходить кожен водій. 3. Генератор по праву вважається другим серцем автомобіля. Його завданням є вироблення електроенергії для роботи електроприладів та електроніки автомобіля, а також для заряджання акумуляторної батареї. Несправність генератора призводить до неможливості експлуатації Jeep протягом тривалого часу, оскільки потужність акумулятора обмежена. Генератор зазнає значних навантажень, внаслідок чого згодом його доводиться ремонтувати або повністю замінювати. Щоб не пошкодити генератор, він не зачепив вас у дорозі, необхідно періодично проводити діагностику та своєчасно усувати неполадки. Виділимо кілька причин, через які генератор перестає виробляти енергію: знос щіток; -Регулятор напруги горіння; - Закриття обмотки; -згоряння діодного моста; Зношування підшипника. При порушеннях регламенту електроенергії, що виробляється струм може бути надмірним (приводить до збоїв у роботі електроприладів автомобіля) або малим (у цьому випадку недостача компенсується акумуляторною батареєю, що призводить до її розрядки). Передчасне зношування). Робота сучасних автомобілів все більше залежить від електроніки, яка є досить вимогливою до якості струму в бортовій системі автомобіля. Навіть незначні відхилення можуть призвести до передчасного виходу з ладу деталей та вузлів електроустаткування. Чому варто довірити Потрібен ремонт та заміна автоелектрики, стартерів та генераторів? Професійні фахівці автомайстерень Страбен мають великий досвід, навички та знання в галузі електрообладнання, електромонтажу, електричних та електронних систем Jeep автомобілів. Ви завжди можете розраховувати на кваліфіковану допомогу наших спеціалістів автодіагностів та електриків. Багато автосервісів займаються найпростішою діагностикою (працює – не працює) та заміною всього вузла. Вартість цього пристрою в автомобілі Jeep досить висока, а причина поломки може бути копійчаною. Наприклад, достатньо замінити щітки, не змінюючи весь вузол, що значно знижує витрати на відновлення генератора. Наші сервісні механіки вчасно та якісно виконують ремонтні роботи. До того ж вартість послуги буде нижчою, ніж в інших сервісних центрах. Адже ми не зважаємо на маржу дилера. Наша компанія здійснює подібні роботи вже понад 15 років. Тому всі робітники, від операторів до механіків, чудово справляються із завданнями будь-якого рівня складності.

ЗАміна блоку задніх стоп на авто черкаси

ОСВІТЛЕННЯ НА JEEP У ЧЕРКАСАХ

Перевірка освітлення Jeep, а також її оновлення на більш потужне та яскраве можливе у нас на СТО в Черкасах. Наші фахівці мають багаторічний досвід і тому можуть чітко підібрати та інсталювати будь-яке обладнання, що тільки можна уявити в плані освітлення.

КОДИ ПОМИЛОК Jeep

Р-0100 Р0103Бортовой компьютер автомобиля сообщает о неисправности датчика расхода воздуха или электрического устройства.
Р 0105 – Р 0108Бортовой компьютер зафиксировал ошибку в работе манометра воздуха – требуется замена датчика.
P-0110 P0113Зафиксированы недостатки в работе приборов контроля температуры всасываемого воздуха.
P-0115 P0118Сломанный или некорректно работающий датчик температуры антифриза в системе охлаждения, для корректной работы необходимо заменить прибор.
(П)0120-Р0123Зарегистрирована неисправная работа одного из датчиков положения дроссельной заслонки, для устранения ошибки замените элемент.
(П)0130-Р0166В системе автомобиля устранена проблема в функционировании или некорректное сообщение одного из датчиков лямбда-сигнала – на приборной панели автомобиля может появиться неверная информация о состоянии системы. Чтобы устранить неисправность кислородного датчика, его необходимо заменить. Также следует произвести диагностику электрической цепи.
R0167Бортовой компьютер автомобиля сообщает о некорректной работе датчика кислорода отопителя.
P0171 P0172Неправильная подача воздуха (фиксированная система слишком бедная или слишком богатая).
Р 0179- Р 0176Бортовой компьютер автомобиля сообщает о некорректной работе или выходе из строя датчика. Также существует вероятность ложного сигнала, требующего проверки цепи.
P0180 P-0181Бортовой компьютер зарегистрировал ошибку в блоке управления подачей топлива или сигнал с датчика неверный. Следует заменить компонент, но также проверить цепь.
P-0182 P0188Система BMW сообщает о низком или высоком сигнале датчика температуры топлива, либо сигнал устройства выходит за допустимые пределы.
P0190Этот код указывает на неисправность в устройствах контроля давления в контуре дизельного топлива в рампе.
Р 0194- Р 0191Исправлены некорректные сигналы в цепи приборов контроля давления в топливной рампе. Нужно делать диагностику схемы или заменить датчик.
P0195Укажите неисправность компонента, контролирующего температуру рабочего контура моторной жидкости в системе.
P0196Ложное сообщение от датчика контроля температуры моторной жидкости. Нужно сделать более тщательную диагностику датчика.
Р0197 — Р0199Исправлены дефекты в работе материала контроля температуры смазки в двигателе. Вы должны заменить компонент.
P0450-P0455Система обнаружила ошибку в работе блоков управления давлением паров дизельного топлива.
P0460-P0464Одна из таких комбинаций свидетельствует о появлении устройства, контролирующего уровень дизельного топлива. В частности, это может быть как высокий или низкий сигнал компонента, так и его обрыв. Следует проверить цепь и при необходимости заменить датчик.
P-0465 P0469Система информирует водителя о дефектах устройства и контролирует вентиляцию воздушного потока. Здесь также может быть речь о сигналах помех, поступающих от датчика, а также о неисправности самого устройства, поэтому следует провести диагностику и при необходимости заменить датчик.
P0470-P0474Появление одной из этих комбинаций цифр при проверке автомобиля может говорить о выявлении дефекта в устройстве контроля отработавших газов, а также о неверном сигнале датчика.
P0475Изношен датчик давления на выпускном клапане. Товар нужно заменить.
P0385-0386 РСообщил о неисправности датчика положения коленчатого вала. Также следует заменить компонент.
P-0404 P0408Бортовой компьютер зарегистрировал проблему в работе первого или второго датчика системы рециркуляции отработавших газов. Нужно провести более точную диагностику элемента и при необходимости заменить его.
P0220Неисправности в устройстве управления вторым дросселем.
P0222 P-0224Второй датчик дроссельной заслонки имеет неточности: сигнал с этого элемента слишком низкий или слишком высокий.
P-0225 P0229

Неточности в функционировании третьего датчика дроссельной заслонки – следует проверить прибор и при необходимости заменить на новый.

  • Jeep Commander
  • Jeep Cherokee (KL)
  • Jeep Compass
  • Jeep Grand Cherokee
  • Jeep Patriot 
  • Jeep Wrangler
  • Jeep Renegade