HONDA

honda автоэлектрик Черкаси диагностика автосигнализация монтаж автозвук
Хонда Автоелектрик Черкаси

АВТОЕЛЕКТРИК Хонда, комп'ютерна діагностика Honda ЧЕРКАСИ

Сучасні автомобілі все частіше використовують системи допомоги та безпеки, такі як подушки безпеки, навігаційні системи та інтелектуальні системи безпеки, такі як помічники при екстреному гальмуванні та виявлення пішоходів. Чим більше електроніки встановлено в Honda, тим більше може виникнути помилок, оскільки системи взаємопов’язані. Саме для зчитування та подальшого усунення причин потрібен автоелектрик Honda в Черкасах
Якщо електроніка виходить з ладу, вам потрібно везти свій Honda в майстерню – автоелектрик Honda Черкаси. Багато електроніки в автомобілях також змінює те, як працюють майстерні.
Сьогодні більше говорять про усунення неполадок та скидання кодів помилок. Якщо автомобіль повідомляє про помилки розпізнавання дорожніх знаків або асистента руху смугою, майстерні зчитують коди помилок. Для цього пристрій, що зчитує майстерню, підключається до бортового комп’ютера автомобіля Honda. Проводимо професійно діагностику Honda в Черкасах спецобладнанням і, що найголовніше можемо усунути неполадки будь-якої складності з електрики на Honda які будуть знайдені, що дуже важливо так як визначити неполадку та усунути її це різні речі. Автоелектрик по Honda в Черкасах має досвід роботи понад 10 років.  

діагностика Honda ЧЕРКАСИ

Страбен проводить діагностику автомобіля Honda, а саме:

діагностика двигуна
окремі модулі
помилки читання з кожного
доробки коробки передач, дросельної заслінки, акумулятора та багатьох інших
стирання помилок (AIRBAG, радіо, лампочки тощо)
перевірка робочих параметрів агрегатів двигуна

Ми використовуємо спеціалізоване програмне забезпечення Honda у Черкасах, завдяки якому ми знаємо, які модулі/елементи мають проблеми при виникненні помилок. Ми не випускаємо клієнта з кодами помилок, щоби він сам шукав в інтернеті. Консультуємо, як усунути можливу несправність або щоб замовник був задоволений – завжди підбираємо оптимальне рішення. Ми працюємо з Honda та постачальниками запасних частин, тому, якщо вам потрібно замовити запчастини, ми можемо організувати їх у найкоротші терміни.

Ми пропонуємо комплексну діагностику автомобіля власникам автомобілів Honda в Черкасах. Послугу виконують діагности з багаторічним досвідом роботи у професійно обладнаній майстерні. Сервіс Страбен Honda Черкаси оснащений найсучаснішим діагностичним обладнанням від найшанованіших і надійних виробників.

Однак сучасно обладнана майстерня – це ще не все. Що відрізняє наш сервіс, так це команда професійних діагностів і механіків, які є не тільки справжніми фахівцями в галузі автомеханіки, але й любителями автомобілізму. Автомобілі, особливо японські, їхнє хобі. Поєднання ентузіазму та професіоналізму робить їхню діагностику Хонда надзвичайно ефективною. Завдяки їм ви дізнаєтесь про реальний технічний стан вашого автомобіля.

Ми можемо запропонувати нашим клієнтам вигідніший прайс-лист, ніж у дилерському центрі. Однак, незважаючи на нижчу ціну, ми забезпечуємо таку саму високу якість послуг.

Послугами нашого сервісу користуються власники всіх моделей Honda.

Автоелектрик по Honda Черкасах

Ми розуміємо, що знання та досвід – це ще не все. Ми дбаємо про те, щоб наш сервіс Honda був оснащений передовими діагностичними приладами та сучасними сервісними інструментами.

Ми працюємо за тими ж авторизованими сервісними програмами, що й авторизовані сервісні станції. Ми підтримуємо найвищі стандарти якості, дбаючи про конкурентоспроможні ціни І хоча ми підтримуємо набагато нижчі ціни, ніж вищезгадані майстерні, ми пов’язані тими самими обмежувальними директивами марки Honda. У нашому сервісі Honda у Черкасах ми встановлюємо додаткове оригінальне обладнання, таке як світлодіодні ліхтарі, буксирувальні гаки та інше, та надійно кодуємо всі додаткові функції – все залежно від потреб, типу та версії вашого обладнання Honda. Відремонтувати Honda з електрики в Черкасах потрібно мати багаторічний практичний досвід, акуратність і гострий розум. Саме такі якості мають автоелектрики по Honda в Черкасах на СТО Страбен.

Втім, всі сучасні автомобілі дуже технологічні і складні в автомобільній частині, просто нафаршировані комп’ютерами і складними електричними блоками. Саме тому потрібен великий досвід та високий професіоналізм у роботі автоелектрика Honda в Черкасах та області. Авто електрик в Черкасах по Honda вузько спеціалізований, тому знає багато нюансів і особливостей марки, що в свою чергу допомагає позитивному виправленню неполадки будь-якої складності.

Хонда Автоэлектрик Черкаси Диагностика

безпека авто - сигналізації

Жоден водій Honda не хоче турбуватися про те, що його машина несподівано перейде до іншого власника. Саме тому автомобільна сигналізація є абсолютною основою захисту вашого автомобіля. Ваша машина не має охорони? У вас зламалася автосигналізація? Варто звернутися до нашого спеціаліста Страбен Черкаси, який порадить, яка сигналізація буде найефективнішою на вашому Honda або відремонтує несправний прилад. Записуйтесь до нашого спеціаліста з Honda і скористайтесь професійним обслуговуванням за вигідною ціною.

Ми встановлюємо на Honda:

односторонні сигналізації
двосторонні сигналізації
смарт GSM сигналізації
GPS дачі
протиугінні мітки
механічні блокування керма, КПП, педалей
маячки

Електроніка

Страбен Електроніка сучасна майстерня електроніки Honda в Черкасах має спеціалізований інструмент, завдяки чому вся наша робота виконується дуже якісно і з найвищою точністю. Ми беремося навіть за складний та дуже складний ремонт різних моделей автомобілів Honda.
При цьому перед початком роботи ми інформуємо клієнта про витрати. Ми складаємо кошторис витрат, в якому враховуємо як вартість деталей і елементів, що купуються, наприклад драйверів, запобіжників або джгутів електропроводки, так і вартість робіт.

Ми також пояснюємо, які саме дії нам необхідно виконати і чому, і який є приблизний термін ремонту.
Пошкодження електричної системи може мати різні причини, зокрема:
-Старість установки
неакуратний ремонт із минулого
-Променеві потертості
затоплююча електроніка
-Симптомами проблем з електрикою та електронікою автомобіля є різного роду помилки та несправності автомобіля.

У цьому випадку варто якнайшвидше скористатися допомогою професіоналів – завдяки швидкому та правильному реагуванню невелика несправність не перетвориться на серйозну поломку.

перепаковка фар установка линз

ксенон/LED на Honda в черкасах

Підбір та правильне встановлення ЛЕД/Ксенон на Honda. Без помилок, все правильно та надійно.

Хонда Автоэлектрик Черкаси

Кнопки секретки, протиугонки для Honda

Встановлені на заводі іммобілайзери або сигналізації ідеально підходять для однієї ролі: вони відповідають вимогам страховиків. Як фактичний захист вони працюють гірше. Злодії їх вирахували – підключають власний комп'ютер, що дозволяє обійти заводську електроніку, та їдуть машиною як на своїй. Навіть якщо виробнику вдається на якийсь час убезпечити транспортний засіб, злодії можуть ефективно обійти заводські іммобілайзери вже за кілька місяців. При цьому злочинцям навіть не потрібно зламувати машину, вони просто відкривають її та їдуть, і все завдяки безключовому доступу в машину (так звана безключова система). Завдяки йому ви можете відкрити та завести машину, не дістаючи ключ у кишені. Просто потягніть за ручку та натисніть кнопку стартера. Автомобіль використовує радіозв'язок, за допомогою якого він зв'язується з передавачем та обмінюється кодами. Коли все правильно – можна йти. Робочий діапазон системи дуже малий, не перевищує кількох десятків сантиметрів. Установка секретки на Honda в Черкасах на СТО Страбен убезпечить від перерахованого вище.

ремонт мікросхем черкаси

Автосигналізація Honda

Завдання сигналізації - запобігти угону автомобіля і сповістити власника про ситуацію, що склалася. Останні сигнали тривоги являють собою набір датчиків, підключених до запрограмованого процесора. Датчики, розташовані в різних місцях автомобіля, передають інформацію процесору, який сповіщає про будь-які нерівності. Для ефективної сигналізації дуже важливо, щоб датчики були встановлені правильно. Встановлені в невідповідних місцях, вони можуть отримати, наприклад, вогкість або стирання, через що сигналізація взагалі не спрацює або почне включатися сама по собі - наприклад, коли хтось просто треться про кузов автомобіля. За типом зв'язку автосигналізації поділяються на односторонні та двосторонні. Робота односторонньої сигналізації полягає в тому, що ми можемо відправити сигнал процесору, наприклад, відкрити або закрити двері, включити або вимкнути сигналізацію, але пристрій не може надіслати сигнал назад. Двостороння автомобільна сигналізація може приймати та надсилати сигнали. Залежно від класу пристрою ми можемо отримувати інформацію про те, чи увімкнена сигналізація, чи замкнені двері, чи працюють датчики. Інформація може сигналізуватися діодами, що світяться, на пульті дистанційного керування або, у разі нових пристроїв, вона буде відображатися на РК-екрані. Останні пристрої підключаються безпосередньо до смартфону за допомогою спеціальних програм.

автоелектрик черкассы восстановление проводки

Ремонт проводки Хонда

З роками зношування автомобіля стає все більш помітним і його легко визначити. Але що стосується проведення автомобіля то це не видима частина і часто проявляється коли авто не їде або сталося коротке замикання. Наші фахівці роблять ремонт проводки Honda будь-якої складності якісно та довго.

встановлення сабвуфера та підсилювача звуку черкаси автозвук

автозвук Honda

Покращення авто звуку Honda без порушення штатної геометрії та помилок. Правильно підбираємо та встановлюємо автомобільний звук, магнітоли, додаткове обладнання, сабвуфери, підсилювачі.

Автоелектрик черкаси ремонт генератора

Стартер/генератор

Електрика сучасного автомобіля Honda - дуже важливий елемент правильного функціонування всіх механізмів. Фахівці з обслуговування автомобілів Honda виділяють три основні проблеми з електричною системою автомобілів: ушкодження проводки, вихід із ладу стартера та генератора. 1. Сучасний Honda складається з десятків кілометрів дротів, зібраних у товсті джгути та розгалужених по довжині автомобіля. Джгутів дротів у вантажівці так багато, що без професійного електрика з діагностичним обладнанням просто не обійтись. Основною причиною несправностей в електрообладнанні є порушення з'єднання контактів та проводів через окислення, тертя балок, скупчення бруду та попадання води. Крім того, вихід з ладу хоча б одного або двох контактів (проводів) може призвести до серйозних відмов у багатьох електричних системах автомобіля. Спеціалісти сервісу Страбен здійснюють такі види ремонту кабелю: Пошук та ремонт обривів кабелю - відновлення проводки після коротких замикань та перебоїв Ремонт електропроводки - Заміна та ремонт джгута - ремонт освітлення 2. Стартер відіграє важливу роль у роботі Honda. Саме завдяки роботі запускається двигун. Нехай його робота короткочасна, але сила механічних навантажень, які на нього припадають, значна, що спричиняє знос основних елементів пристрою. Відмови стартера зазвичай відбуваються в самий невідповідний момент: двигун не заводиться, чути лише клацання реле, стартер запускається. Діагностика стартера – неминуча частина ремонтних процедур, якими проходить кожен водій. 3. Генератор по праву вважається другим серцем автомобіля. Його завданням є вироблення електроенергії для роботи електроприладів та електроніки автомобіля, а також для заряджання акумуляторної батареї. Несправність генератора призводить до неможливості експлуатації Honda протягом тривалого часу, оскільки потужність акумулятора обмежена. Генератор зазнає значних навантажень, внаслідок чого згодом його доводиться ремонтувати або повністю замінювати. Щоб не пошкодити генератор, він не зачепив вас у дорозі, необхідно періодично проводити діагностику та своєчасно усувати неполадки. Виділимо кілька причин, через які генератор перестає виробляти енергію: знос щіток; -Регулятор напруги горіння; - Закриття обмотки; -згоряння діодного моста; Зношування підшипника. При порушеннях регламенту електроенергії, що виробляється струм може бути надмірним (приводить до збоїв у роботі електроприладів автомобіля) або малим (у цьому випадку недостача компенсується акумуляторною батареєю, що призводить до її розрядки). Передчасне зношування). Робота сучасних автомобілів все більше залежить від електроніки, яка є досить вимогливою до якості струму в бортовій системі автомобіля. Навіть незначні відхилення можуть призвести до передчасного виходу з ладу деталей та вузлів електроустаткування. Чому варто довірити Потрібен ремонт та заміна автоелектрики, стартерів та генераторів? Професійні фахівці автомайстерень Страбен мають великий досвід, навички та знання в галузі електрообладнання, електромонтажу, електричних та електронних систем Honda автомобілів. Ви завжди можете розраховувати на кваліфіковану допомогу наших спеціалістів автодіагностів та електриків. Багато автосервісів займаються найпростішою діагностикою (працює – не працює) та заміною всього вузла. Вартість цього пристрою в автомобілі Honda досить висока, а причина поломки може бути копійчаною. Наприклад, достатньо замінити щітки, не змінюючи весь вузол, що значно знижує витрати на відновлення генератора. Наші сервісні механіки вчасно та якісно виконують ремонтні роботи. До того ж вартість послуги буде нижчою, ніж в інших сервісних центрах. Адже ми не зважаємо на маржу дилера. Наша компанія здійснює подібні роботи вже понад 15 років. Тому всі робітники, від операторів до механіків, чудово справляються із завданнями будь-якого рівня складності.

ЗАміна блоку задніх стоп на авто черкаси

ОСВІТЛЕННЯ НА HONDA У ЧЕРКАСАХ

Перевірка освітлення Хонда, а також її оновлення на більш потужне та яскраве можливе у нас на СТО в Черкасах. Наші фахівці мають багаторічний досвід і тому можуть чітко підібрати та інсталювати будь-яке обладнання, що тільки можна уявити в плані освітлення.

КОДИ ПОМИЛОК Honda

Код 0 _____ Неисправность ECU
Код 1 _____ Датчик кислорода A (неисправная цепь или отсоединен/неисправен датчик)
Код 2 _____ Датчик кислорода B (неисправна цепь или отсоединен/неисправен датчик)
Код 3 _____ Датчик абсолютного давления во впускном коллекторе (неисправна цепь или отсоединен/неисправен) неисправен датчик)
Код 4 _____ Датчик положения коленчатого вала – Датчик положения коленчатого вала (неисправная цепь или отсоединен/неисправен датчик)
Код 5 _____ Снова датчик MAP (механическая проблема / отсоединен трубопровод)
Код 6 _____ Температура охлаждающей жидкости двигателя (неисправна цепь или отсоединен/неисправен датчик)
Код 7 _____ Датчик TP – Положение дроссельной заслонки (неисправная цепь или отсоединен/неисправен датчик)
Код 8 _____ Датчик верхней мертвой точки (неисправна цепь или отсоединен/неисправен датчик)
Код 9 _____ № 1 Датчик положения цилиндра (только на 1,6 л) (неисправная цепь или отсоединен/неисправен датчик)
Код 10 ____ Датчик температуры впускного воздуха (неисправна цепь или отсоединен/неисправен датчик)
Код 11 ____ Не существует
Код 12 ____ Подъем рециркуляции отработавших газов Датчик (неисправная цепь или неподключенный/неисправный датчик)
Код 13 ____ Атмосферное давление (неисправная цепь или отсоединенный/неисправный датчик)
Код 14 ____ Регулятор холостого хода (IACValve) (неисправная цепь или отсоединенный/неисправный датчик)
Код 15 ____ Выходной сигнал зажигания (отсутствует или неисправный выходной сигнал)
Код 16 ____ Система топливной форсунки (неисправная цепь или отсоединенный/неисправный датчик)
Код 17 ____ Датчик скорости автомобиля (неисправная цепь или отсоединен/неисправен датчик)
Код 18 ____ Не существует
Код 19 ____ Соленоид управления блокировкой (только АКПП)
Код 20 ____ Датчик электрической нагрузки (неисправна цепь или отсоединен/неисправен ) датчик)
Код 21 ____ Электромагнитный клапан золотника VTEC
Код 22 ____ Клапан давления VTEC
Код 23 ____ Датчик детонации
Код 30 ____ АКПП сигнал
Код 31 ____ АКПП сигнал В
Код 36 ____ антипробуксовочная система обнаружена на блоке управления JDM
Код 41 ____ Нагреватель первичного лямбда-зонда
Код 43 ____ Система подачи топлива
Код 45 ____ Топливная система слишком богатая или обедненная
Код 48 ____ LAF – датчик бедного воздуха в топливе
Код 54 ____ CKF – датчик крутящего момента коленчатого вала
Код 58 ____ Датчик ВМТ №2
Код 61 ____ Первичный кислородный датчик
Код 63 ____ Вторичный кислородный датчик
Код 65 ____ Нагреватель вторичного кислородного датчика
Код 71 ____ случайные пропуски зажигания в цилиндре 1
Код 72 ____ случайные пропуски зажигания в цилиндре 2
Код 73 ____ случайные пропуски зажигания в цилиндре 3
Код 74 ____ случайные пропуски зажигания в цилиндре 4
Код 80 ____ Обнаружен недостаточный поток рециркуляции отработавших газов
Код 86 ____ Датчик ECT (температура охлаждающей жидкости двигателя) диапазон/проблема в работе
Код 90 ____ Утечка в системе контроля выбросов паров топлива обнаружена в области топливного бака
Код 91 ____ Недостаточный поток продувки системы контроля выбросов паров топлива

 • Honda Accord
 • Honda Avancier
 • Honda City
 • Honda Civic
 • Honda Civic Si
 • Honda Civic Type R
 • Honda Civic (шестое поколение)
 • Honda Civic (седьмое поколение)
 • Honda Civic (восьмое поколение)
 • Honda Civic (девятое поколение)
 • Honda Concerto
 • Honda CR-V
 • Honda CR-X
 • Honda CR-Z
 • Honda Crossroad
 • Honda Crosstour
 • Honda Element
 • Honda Elysion
 • Honda FCX Clarity
 • Honda Fit
 • Honda FR-V
 • Honda Freed
 • Honda Grace
 • Honda HR-V
 • Honda Integra
 • Honda Vigor
 • Honda Insight
 • Honda Inspire
 • Honda Jazz
 • Honda Legend
 • Honda Logo
 • Honda N-BOX Slash
 • Honda N-ONE
 • Honda N-WGN
 • Honda NSX
 • Honda Odyssey
 • Honda Orthia
 • Honda Pilot
 • Honda Prelude
 • Honda Rafaga
 • Honda Ridgeline
 • Honda S-MX
 • Honda S2000
 • Honda Shuttle
 • Honda Stream
 • Honda Torneo
 • Honda Zest