MAZDA

Установка мультимидеи автозвук Черкаси Ксенон мазда

АВТОЕЛЕКТРИК Мазда, комп'ютерна діагностика Mazda ЧЕРКАСИ

Сучасні автомобілі все частіше використовують системи допомоги та безпеки, такі як подушки безпеки, навігаційні системи та інтелектуальні системи безпеки, такі як помічники при екстреному гальмуванні та виявлення пішоходів. Чим більше електроніки встановлено в Mazda, тим більше може виникнути помилок, оскільки системи взаємопов’язані. Саме для зчитування та подальшого усунення причин потрібен автоелектрик Mazda в Черкасах
Якщо електроніка виходить з ладу, вам потрібно везти свій Mazda в майстерню – автоелектрик Mazda Ченркасси. Багато електроніки в автомобілях також змінює те, як працюють майстерні.
Сьогодні більше говорять про усунення неполадок та скидання кодів помилок. Якщо автомобіль повідомляє про помилки розпізнавання дорожніх знаків або асистента руху смугою, майстерні зчитують коди помилок. Для цього пристрій, що зчитує майстерню, підключається до бортового комп’ютера автомобіля Mazda. Проводимо професійно діагностику Mazda в Черкасах спецобладнанням та, що найголовніше можемо усунути неполадки будь-якої складності з електрики на Mazda які будуть знайдені, що дуже важливо так як визначити неполадку та усунути її це різні речі. Автоелектрик по Mazda в Черкасах має досвід роботи понад 10 років.

діагностика БМВ ЧЕРКАСИ

Страбен проводить діагностику автомобіля Mazda, а саме:

діагностика двигуна
окремі модулі
помилки читання з кожного
доробки коробки передач, дросельної заслінки, акумулятора та багатьох інших
стирання помилок (AIRBAG, радіо, лампочки тощо)
перевірка робочих параметрів агрегатів двигуна

Ми використовуємо спеціалізоване програмне забезпечення Mazda в Черкасах, завдяки якому ми знаємо, які модулі/елементи мають проблеми при виникненні помилок. Ми не випускаємо клієнта з кодами помилок, щоби він сам шукав в інтернеті. Консультуємо, як усунути можливу несправність або щоб замовник був задоволений – завжди підбираємо оптимальне рішення. Ми працюємо з Mazda та постачальниками запасних частин, тому, якщо вам потрібно замовити запчастини, ми можемо організувати їх у найкоротші терміни.

Ми пропонуємо комплексну діагностику автомобіля власникам автомобілів Mazda у Черкасах. Послугу виконують діагности з багаторічним досвідом роботи у професійно обладнаній майстерні. Сервіс Страбен Mazda Черкаси оснащений найсучаснішим діагностичним обладнанням від найшанованіших і найнадійніших виробників.

Однак сучасно обладнана майстерня – це ще не все. Що відрізняє наш сервіс, так це команда професійних діагностів і механіків, які є не тільки справжніми фахівцями в галузі автомеханіки, але й любителями автомобілізму. Автомобілі, особливо німецькі, їхнє хобі. Поєднання ентузіазму та професіоналізму робить їхню діагностику Mazda надзвичайно ефективною. Завдяки їм ви дізнаєтесь про реальний технічний стан вашого автомобіля.

Ми можемо запропонувати нашим клієнтам вигідніший прайс-лист, ніж у дилерському центрі. Однак, незважаючи на нижчу ціну, ми забезпечуємо таку саму високу якість послуг.

Послугами нашого сервісу користуються власники всіх моделей Mazda.

Автоелектрик по Mazda у Черкасах

Ми розуміємо, що знання та досвід – це ще не все. Ми дбаємо про те, щоб наш сервіс Mazda був оснащений передовими діагностичними приладами та сучасними сервісними інструментами.

Ми працюємо за тими ж авторизованими сервісними програмами, що й авторизовані сервісні станції. Ми підтримуємо найвищі стандарти якості, дбаючи про конкурентоспроможні ціни І хоча ми підтримуємо набагато нижчі ціни, ніж вищезгадані майстерні, ми пов’язані тими самими обмежувальними директивами марки Mazda. У нашому сервісі Mazda в Черкасах ми встановлюємо додаткове оригінальне обладнання, таке як світлодіодні ліхтарі, буксирувальні гаки та інше, і надійно кодуємо всі додаткові функції – все залежно від потреб, типу та версії вашого обладнання Mazda. відремонтувати Mazda з електрики в Черкасах потрібно мати багаторічний практичний досвід, акуратність і гострий розум. Саме такі якості мають автоелектрики по Mazda в Черкасах на СТО Страбен.

Втім, всі сучасні автомобілі дуже технологічні і складні в автомобільній частині, просто нафаршировані комп’ютерами і складними електричними блоками. Саме тому потрібен великий досвід і високий професіоналізм у роботі автоелектрика Mazda в Черкасах та області. Авто електрик в Черкасах по Mazda вузько спеціалізований, тому знає багато нюансів і особливостей марки, що в свою чергу допомагає позитивному виправленню неполадки будь-якої складності.

Установка автоэлектрик Черкаси Ксенон мазда mazda

безпека авто - сигналізації

Жоден водій Mazda не хоче турбуватися про те, що його машина несподівано перейде до іншого власника. Саме тому автомобільна сигналізація є абсолютною основою захисту вашого автомобіля. Ваша машина не має охорони? У вас зламалася автосигналізація? Варто звернутися до нашого спеціаліста Страбен Черкаси, який порадить, яка сигналізація буде найбільш ефективною на вашому Mazda або відремонтує несправний прилад. Записуйтесь до нашого фахівця з Mazda і скористайтесь професійним обслуговуванням за вигідною ціною.

Ми встановлюємо на Mazda:

односторонні сигналізації
двосторонні сигналізації
смарт GSM сигналізації
GPS дачі
протиугінні мітки
механічні блокування керма, КПП, педалей
маячки

Електроніка

Страбен Електроніка сучасна майстерня електроніки Mazda в Черкасах має спеціалізований інструмент, завдяки чому вся наша робота виконується дуже якісно та з високою точністю. Ми беремося навіть за складний та дуже складний ремонт різних моделей автомобілів Mazda.
При цьому перед початком роботи ми інформуємо клієнта про витрати. Ми складаємо кошторис витрат, в якому враховуємо як вартість деталей і елементів, що купуються, наприклад драйверів, запобіжників або джгутів електропроводки, так і вартість робіт.

Ми також пояснюємо, які саме дії нам необхідно виконати і чому, і який є приблизний термін ремонту.
Пошкодження електричної системи може мати різні причини, зокрема:
-Старість установки
неакуратний ремонт із минулого
-Променеві потертості
затоплююча електроніка
-Симптомами проблем з електрикою та електронікою автомобіля є різного роду помилки та несправності автомобіля.

У цьому випадку варто якнайшвидше скористатися допомогою професіоналів – завдяки швидкому та правильному реагуванню невелика несправність не перетвориться на серйозну поломку.

перепаковка фар установка линз

ксенон/LED на Mazda в черкасах

Підбір та правильне встановлення ЛЕД/Ксенон на Mazda. Без помилок, все правильно та надійно.

Установка мультимидеи автозвук Черкаси

Кнопки секретки, протиугонки для Mazda

Встановлені на заводі іммобілайзери або сигналізації ідеально підходять для однієї ролі: вони відповідають вимогам страховиків. Як фактичний захист вони працюють гірше. Злодії їх вирахували – підключають власний комп'ютер, що дозволяє обійти заводську електроніку, та їдуть машиною як на своїй. Навіть якщо виробнику вдається на якийсь час убезпечити транспортний засіб, злодії можуть ефективно обійти заводські іммобілайзери вже за кілька місяців. При цьому злочинцям навіть не потрібно зламувати машину, вони просто відкривають її та їдуть, і все завдяки безключовому доступу в машину (так звана безключова система). Завдяки йому ви можете відкрити та завести машину, не дістаючи ключ у кишені. Просто потягніть за ручку та натисніть кнопку стартера. Автомобіль використовує радіозв'язок, за допомогою якого він зв'язується з передавачем та обмінюється кодами. Коли все правильно – можна йти. Робочий діапазон системи дуже малий, не перевищує кількох десятків сантиметрів. Установка секретки на Mazda в Черкасах на СТО Страбен убезпечить від перерахованого вище.

ремонт мікросхем черкаси

Автосигналізація Mazda

Завдання сигналізації - запобігти угону автомобіля і сповістити власника про ситуацію, що склалася. Останні сигнали тривоги являють собою набір датчиків, підключених до запрограмованого процесора. Датчики, розташовані в різних місцях автомобіля, передають інформацію процесору, який сповіщає про будь-які нерівності. Для ефективної сигналізації дуже важливо, щоб датчики були встановлені правильно. Встановлені в невідповідних місцях, вони можуть отримати, наприклад, вогкість або стирання, через що сигналізація взагалі не спрацює або почне включатися сама по собі - наприклад, коли хтось просто треться про кузов автомобіля. За типом зв'язку автосигналізації діляться на односторонні та двосторонні. Робота односторонньої сигналізації полягає в тому, що ми можемо відправити сигнал процесору, наприклад, відкрити або закрити двері, включити або вимкнути сигналізацію, але пристрій не може надіслати сигнал назад. Двостороння автомобільна сигналізація може приймати та надсилати сигнали. Залежно від класу пристрою ми можемо отримувати інформацію про те, чи увімкнена сигналізація, чи замкнені двері, чи працюють датчики. Інформація може сигналізуватися діодами, що світяться, на пульті дистанційного керування або, у разі нових пристроїв, вона буде відображатися на РК-екрані. Останні пристрої підключаються безпосередньо до смартфону за допомогою спеціальних програм.

автоелектрик черкассы восстановление проводки

Ремонт проводки Mazda

З роками зношування автомобіля стає все більш помітним і його легко визначити. Але що стосується проведення автомобіля то це не видима частина і часто проявляється коли авто не їде або сталося коротке замикання. Наші фахівці роблять ремонт проводки Mazda будь-якої складності якісно та на довго.

встановлення сабвуфера та підсилювача звуку черкаси автозвук

автозвук Mazda

Покращення авто звуку Mazda без порушення штатної геометрії та помилок. Правильно підбираємо та встановлюємо автомобільний звук, магнітоли, додаткове обладнання, сабвуфери, підсилювачі.

Автоелектрик черкаси ремонт генератора

Стартер/генератор

Електрика сучасного автомобіля Mazda - надзвичайно важливий елемент правильного функціонування всіх механізмів. Фахівці з обслуговування автомобілів Mazda виділяють три основні проблеми з електричною системою автомобілів: пошкодження проводки, вихід із ладу стартера та генератора. 1. Сучасний Mazda складається з десятків кілометрів дротів, зібраних у товсті джгути та розгалужених по довжині автомобіля. Джгутів дротів у вантажівці так багато, що без професійного електрика з діагностичним обладнанням просто не обійтись. Основною причиною несправностей в електрообладнанні є порушення з'єднання контактів та проводів через окислення, тертя балок, скупчення бруду та попадання води. Крім того, вихід з ладу хоча б одного або двох контактів (проводів) може призвести до серйозних відмов у багатьох електричних системах автомобіля. Спеціалісти сервісу Страбен здійснюють такі види ремонту кабелю: Пошук та ремонт обривів кабелю - відновлення проводки після коротких замикань та перебоїв Ремонт електропроводки - Заміна та ремонт джгута - ремонт освітлення 2. Стартер відіграє важливу роль у роботі Mazda. Саме завдяки роботі запускається двигун. Нехай його робота короткочасна, але сила механічних навантажень, які на нього припадають, значна, що спричиняє знос основних елементів пристрою. Відмови стартера зазвичай відбуваються в самий невідповідний момент: двигун не заводиться, чути лише клацання реле, стартер запускається. Діагностика стартера – неминуча частина ремонтних процедур, якими проходить кожен водій. 3. Генератор по праву вважається другим серцем автомобіля. Його завданням є вироблення електроенергії для роботи електроприладів та електроніки автомобіля, а також для заряджання акумуляторної батареї. Несправність генератора призводить до неможливості експлуатації Mazda протягом тривалого часу, оскільки потужність акумулятора дуже обмежена. Генератор зазнає значних навантажень, внаслідок чого згодом його доводиться ремонтувати або повністю замінювати. Щоб не пошкодити генератор, він не зачепив вас у дорозі, необхідно періодично проводити діагностику та своєчасно усувати неполадки. Виділимо кілька причин, через які генератор перестає виробляти енергію: знос щіток; -Регулятор напруги горіння; - Закриття обмотки; -згоряння діодного моста; Зношування підшипника. При порушеннях регламенту електроенергії, що виробляється струм може бути надмірним (приводить до збоїв у роботі електроприладів автомобіля) або малим (у цьому випадку недостача компенсується акумуляторною батареєю, що призводить до її розрядки). Передчасне зношування). Робота сучасних автомобілів все більше залежить від електроніки, яка є досить вимогливою до якості струму в бортовій системі автомобіля. Навіть незначні відхилення можуть призвести до передчасного виходу з ладу деталей та вузлів електроустаткування. Чому варто довірити Потрібен ремонт та заміна автоелектрики, стартерів та генераторів? Професійні фахівці автомайстерень Страбен мають великий досвід, навички та знання в галузі електрообладнання, електромонтажу, електричних та електронних систем Mazda автомобілів. Ви завжди можете розраховувати на кваліфіковану допомогу наших спеціалістів автодіагностів та електриків. Багато автосервісів займаються найпростішою діагностикою (працює – не працює) та заміною всього вузла. Вартість цього пристрою в автомобілі Mazda досить висока, а причина поломки може бути копійчаною. Наприклад, достатньо замінити щітки, не змінюючи весь вузол, що значно знижує витрати на відновлення генератора. Наші сервісні механіки вчасно та якісно виконують ремонтні роботи. До того ж вартість послуги буде нижчою, ніж в інших сервісних центрах. Адже ми не зважаємо на маржу дилера. Наша компанія здійснює подібні роботи вже понад 15 років. Тому всі робітники, від операторів до механіків, чудово справляються із завданнями будь-якого рівня складності.

ЗАміна блоку задніх стоп на авто черкаси

ОСВІТЛЕННЯ НА MAZDA У ЧЕРКАСАХ

Перевірка освітлення Mazda, а також її оновлення на більш потужне та яскраве можливе у нас на СТО в Черкасах. Наші фахівці мають багаторічний досвід і тому можуть чітко підібрати та інсталювати будь-яке обладнання, що тільки можна уявити в плані освітлення.

КОДИ ПОМИЛОК Mazda

P1000Тест монитора OBD II не завершен
 P1001Не удалось выполнить функцию самопроверки или ошибка SCP
 P1100Неисправность цепи датчика расхода воздуха
 P1101Цепь датчика расхода воздуха вне диапазона самопроверки
 P1102Сигнал датчика массового расхода воздуха не соответствует датчику положения дроссельной заслонки.
 P1103Сигнал датчика массового расхода воздуха не соответствует частоте вращения двигателя
 P1110Сигнальная цепь датчика температуры впускного воздуха (динамическая камера)
 P1112Неисправность цепи датчика температуры впускного воздуха
 P1113Сигнальная цепь датчика температуры впускного воздуха (динамическая камера)
 P1114Цепь датчика температуры впускного воздуха, низкий входной сигнал
 P1116Цепь датчика ECT вне диапазона самопроверки
 P1117Сигнал датчика ЕСТ прерывистый
 P1120Датчик положения дроссельной заслонки вне нижнего диапазона
 P1121Сигнал датчика положения дроссельной заслонки не соответствует сигналу массового расхода воздуха
 P1122Положение дроссельной заслонки застряло
 P1123Положение дроссельной заслонки открыто
 P1124Сигнал датчика положения дроссельной заслонки вне диапазона самопроверки
 P1125Сигнал датчика положения дроссельной заслонки прерывистый
 P1127Нагреватель датчика 2 датчика HO2S, ряд 1, не включается во время самопроверки при включенном двигателе
 P1128Сигналы датчика 1 блока HO2S поменялись местами в ключе во время самотестирования при работающем двигателе
 P1130HO2S ряд 1 датчик 1 не переключается (достигнут предел контроля топлива)
 P1131Сигнал датчика 1 HO2S банка 1 ниже 0,45 В (соотношение A/F слишком бедное)
 P1132Сигнал датчика 1 ряда HO2S выше 0,45 В (соотношение A/F слишком богатое)
 P1135HO2S, ряд 1, датчик 1, цепь нагревателя, низкий уровень входного сигнала
 P1136HO2S, ряд 1, датчик 1, цепь нагревателя, высокий уровень входного сигнала
 P1137HO2S, ряд 1, датчик 2, не переключается (достигнут предел контроля топлива)
 P1138Сигнал датчика 2 ряда 1 датчика кислорода HO2S выше 0,45 В (соотношение A/F слишком богатое)
 P1141HO2S, ряд 1, датчик 2, цепь нагревателя, низкий входной сигнал
 P1142HO2S, ряд 1, датчик 2, цепь нагревателя, высокий уровень входного сигнала
 P1143Сигнал датчика 3 блока HO2S 1 ниже 0,45 В (соотношение A/F слишком бедное)
 P1144Сигнал датчика 3 блока HO2S 1 выше 0,45 В (соотношение A/F слишком богатое)
 P1150Кислородный датчик 2 Датчик 1 не переключается (достигнут предел контроля топлива)
 P1151Сигнал датчика 1 ряда 2 датчика кислорода HO2S ниже 0,45 В (соотношение A/F слишком бедное)
 P1152Датчик кислорода 2 Сигнал датчика 1 выше 0,45 В (соотношение A/F слишком богатое)
 P1169Цепь датчика 1 датчика HO2S, ряд 1, герметична (ряд 1, датчик 1)
 P1170Цепь датчика 1 датчика HO2S, ряд 1, герметична (ряд 1, датчик 1)
 P1173Цепь датчика 1 датчика HO2S, ряд 2, герметична (ряд 2, датчик 1)
 P1195Цепь датчика наддува EGR
 P1196Цепь запуска замка зажигания
 P1235Цепь управления топливным насосом
 P1236зона управления топливным насосом
 P1250Цепь электромагнитного клапана управления регулятором давления
 P1252Цепь электромагнитного клапана управления регулятором давления 2
 P1260Обнаружен сигнал противоугонной системы — двигатель заблокирован
 P1270Достигнут предел скорости двигателя или скорости автомобиля
 P1309Монитор обнаружения пропусков зажигания
 P1345Нет сигнала CMP или SGC
 P1351Сигнал диагностического монитора зажигания на PCM потерян или находится вне допустимого диапазона
 P1352Первичная цепь катушки зажигания «А»
 P1353Первичная цепь катушки зажигания «В»
 P1354Первичная цепь катушки зажигания “C”
 P1358Сигнал диагностического монитора зажигания вне диапазона самопроверки
 P1359Сигнал SPOUT к модулю управления силовым агрегатом потерян или находится вне допустимого диапазона
 P1360Вторичная цепь катушки зажигания «А»
 P1361Вторичная цепь катушки зажигания «В»
 P1362Вторичная цепь катушки зажигания “C”
 P1364Первичная цепь катушки зажигания
 P1365Вторичная цепь катушки зажигания
 P1390Отсутствует перемычка регулировки октанового числа или разомкнута цепь
 Р1400Низкий вход цепи датчика DPFE
 P1401Цепь датчика DPFE, высокий уровень входного сигнала
 P1402Цепь датчика положения клапана EGR
 P1405Датчик DPFE на входе шланга отключен или засорен
 P1406Датчик DPFE выходного шланга отключен или засорен
 P1407Поток EGR не обнаружен
 P1408Неправильный поток системы EGR в области самопроверки при работающем двигателе
 P1409Магнитная цепь вакуумного регулятора EGR
 P1410Электромагнитный клапан наддува EGR заклинил
 P1443Не удалось прочистить систему EVAP.
 P1444Цепь датчика расхода продувки EVAP, низкое напряжение
 P1446Высокое напряжение датчика расхода продувки EVAP
 P1449CDCV или цепь CV положения дроссельной заслонки
 P1450Ошибка системы управления EVAP
 P1451Цепь электромагнитного клапана вентиляции адсорбера
 P1455Цепь датчика уровня топлива в баке
 P1460Цепь реле отключения кондиционера при полностью открытой дроссельной заслонке
 P1464Сигнальная цепь кондиционера
 P1474Цепь управления вентилятором (первичная обмотка)
 P1479Цепь управления вентилятором (первичный контур конденсатора)
 P1485Цепь вакуумного магнита EGR
 P1486Цепь соленоида прокачки EGR
 P1487Магнитопровод EGR-CHK (наддув)
 P1496Обмотка электродвигателя клапана рециркуляции отработавших газов «1» разомкнута или замкнута
 P1497Обмотка электродвигателя клапана рециркуляции отработавших газов ‘2’ разомкнута или замкнута
 P1498Обмотка двигателя клапана рециркуляции отработавших газов ‘3 обрыв или короткое замыкание
 P1499Обмотка двигателя клапана рециркуляции отработавших газов «4» разомкнута или замкнута
 1500 р.Прерывистый сигнал датчика скорости автомобиля
 P1501Датчик скорости автомобиля вне диапазона самопроверки
 P1502Неисправность цепи датчика скорости автомобиля
 P1504Цепь соленоида управления подачей воздуха на холостом ходу Прерывистый сигнал
 P1505Система контроля холостого хода на адаптивном зажиме
 P1506Обнаружено превышение скорости системы контроля холостого хода
 P1507Обнаружена пониженная скорость системы контроля холостого хода
 P1508Цепь соленоида байпасного воздуха ‘1’
 P1509Цепь соленоида обходного воздуха ‘2
 P1512ошибка VTCS
 P1521Цепь соленоида VRIS ‘1’
 P1522Цепь соленоида VRIS ‘2
 P1523магнитопровод ВИКС
 P1524Магнитная цепь байпаса охладителя наддувочного воздуха
 P1525Вакуумный магнитопровод АБВ
 P1526Цепь соленоида вентиляции ABV
 P1529Контур клапана управления подачей воздуха L/C с атмосферным балансом
 P1540системная ошибка АВВ
 P1562Низкое напряжение модуля управления силовым агрегатом + ВВ
 P1569Низкий вход цепи VTCS
 P1570Высокий вход цепи VTCS
 P1601Неисправность линии связи модуля управления силовым агрегатом с TCM
 P1602Неисправность линии связи модуля управления силовым агрегатом с TCM
 P1602Ошибка связи системы иммобилайзера с модулем управления силовым агрегатом
 P1603Ошибка системы иммобилайзера
 P1604Ошибка системы иммобилайзера
 P1605Модуль управления силовым агрегатом Keep Alive Memory Test Ошибка
 P1608Модуль управления силовым агрегатом (ECM-CPU) Ошибка проверки DTC
 P1609Цепь датчика детонации модуля управления трансмиссией (ECM-CPU)
 P1621Ошибка системы иммобилайзера
 P1622Ошибка системы иммобилайзера
 P1623Ошибка системы иммобилайзера
 P1624Ошибка системы иммобилайзера
 P1627Ошибка связи по линии модуля управления силовым агрегатом (ECM/TCS)
 P1628Модуль управления силовым агрегатом (ECM/TCS) Любая ошибка связи по линии
 P1631Сигнал выходного напряжения генератора (нет выхода)
 P1632схема контроля напряжения аккумулятора
 P1633Ошибка перезарядки аккумулятора
 P1634Цепь клеммы «В» генератора разомкнута
 Р1650Датчик давления гидроусилителя рулевого управления выходит за пределы диапазона, неисправность
 P1651Цепь реле давления гидроусилителя руля
 P1652Цепь реле давления гидроусилителя руля
 P1701Ошибка обратного включения датчика диапазона коробки передач
 P1702Неисправность цепи датчика диапазона коробки передач
 P1703Переключатель включения/выключения тормоза вне диапазона самопроверки
 P1705Датчик дальности передачи вне диапазона самопроверки
 P1709Цепь датчика положения педали сцепления
 P1711Цепь датчика температуры трансмиссионной жидкости вне диапазона самопроверки
 P1713Цепь датчика температуры трансмиссионной жидкости
 P1714Соленоид переключения передач ‘1’ Механическая ошибка
 P1715Механическая неисправность соленоида переключения “2”
 P1716Механическая ошибка соленоида переключения передач «3»
 P1717Соленоид переключения передач «4» Механическая ошибка
 P1718Цепь датчика температуры трансмиссионной жидкости
 P1720Ошибка сигнала датчика скорости автомобиля «2»
 P1729Ошибка нижнего переключателя коробки передач 4×4
 P1740Механическая неисправность соленоида муфты гидротрансформатора
 P1741Электрическая неисправность управления муфтой гидротрансформатора
 P1742Электромагнитный клапан муфты гидротрансформатора закорочен
 P1743Муфта гидротрансформатора вышла из строя – TCIL включен
 P1744Механическая неисправность соленоида муфты гидротрансформатора
 P1746Цепь соленоида электронного контроля давления разомкнута
 P1747Магнитная цепь для электронного контроля давления
 P1749Низкий уровень сигнала в цепи соленоида электронного контроля давления
 P1751Механическая неисправность соленоида переключения передач «А»
 P1752Короткое замыкание в цепи соленоида переключения передач “А”
 P1754Электрическая неисправность соленоида сцепления коробки передач
 P1756Механическая неисправность соленоида переключения передач “B”
 P1757Цепь соленоида переключения передач “В” замкнута накоротко
 P1761Соленоид переключения передач ‘3’ Механическая неисправность
 P1762Ошибка ленты передачи SS3/SS4/OD
 P1765Электромагнитный клапан управления коробкой передач 3-2
 P1767Магнитная цепь муфты гидротрансформатора
 P1771Цепь датчика положения дроссельной заслонки разомкнута в TCM
 P1772Цепь датчика положения дроссельной заслонки замкнута на модуль управления коробкой передач
 P1780Цепь переключателя управления коробкой передач
 P1780Выключатель Overdrive Off не переключается во время самопроверки
 P1781Коробка передач 4×4, низкий переключатель, ошибка вне диапазона
 P1783Температура трансмиссионного масла Высокий вход
 P17883-2T / цепь CCS разомкнута
 P1789Цепь 3-2T/CCS закорочена
 P1794Прямая цепь аккумуляторной батареи модуля управления силовым агрегатом
 P1797Переключатель P/N разомкнут или короткое замыкание
 Р1900Неисправность цепи датчика частоты вращения турбины
 P1901Неисправность цепи муфты гидротрансформатора
 • Mazda2
 • Mazda3
 • Mazda3 MPS
 • Mazda5
 • Mazda6
 • Mazda 121
 • Mazda Bongo
 • Mazda Bongo Friendee
 • Mazda Capella
 • Mazda Cosmo
 • Mazda CX-3
 • Mazda CX-5
 • Mazda CX-7
 • Mazda CX-9
 • Suzuki Hustler
 • Mazda Familia
 • Mazda Luce
 • Mazda CX-30
 • Mazda CX-50
 • Mazda MX-30
 • Mazda Parkway
 • Mazda Scrum
 • Mazda MPV
 • Mazda Roadpacer
 • Mazda RX-7
 • Mazda RX-8
 • Kia Enterprise
 • Mazda Titan
 • Mazda Verisa
 • Xedos